• acur kadınları yine tişörtle yüzdürüyor.

kendi hayatına gelince 20lik çıtırları götürüyor. evliyken başkasından çocuk yapıyor ağbimiz, vatandaşa gelince çarşafla yüzen kadınlar.

acurrrrrrrr.
  • acun'un dün gece yaptığı kepazelik ile "biz çok adiliz, bizim terazimiz kaymaz" şeklinde senelerdir yaratmaya çalıştığı algının yerle bir olduğu yarışmadır.

olayları biraz özetlemek gerekirse; ailelerin bayram münasebetiyle adaya davet edildiği iletişim ödülünde, aleyna'nın annesi ve engelli kardeşi dominik'e geliyor. bu bölümün fragmanında ayşe'nin "of bu haksızlık benim kardeşim (ömer asaf) da keşke gelseydi" gibi bir söz söylediği, survivor extra masasında sema aydemir tarafından iddia ediliyor ve bir günlük tartışma sonucu durumun bu olmadığı anlaşılıyor.

ancak asıl konu bu değil ve aleyna'nın annesi asla ayşe ile ilgili bir iddiada yahut suçlamada bulunmuyor. adada beraber bulundukları dönemde ve ulaşım esnasında, ayşe'nin anne ve babasının; "yaratık kızını getirmişsin, iyi sms toplarsın şimdi" şeklinde konuştuğunu, buna diğer ailelerin ve acunmedya çalışanlarının şahit olduğunu iddia ediyor.

acun'un dün geceki konseyde "annen fragmanı yanlış anlamış da falan filan" diyerek üstünü kapattığı rezalet aslında bu. bahsettiği bu yanlış anlaşılmayı dile getiren, kendi çalışanı sema aydemir. iki olayı birbirine karıştırıp sıyrılma derdindeler.

ayşe'nin ablasının, aleyna'nın annesinin twitter hesabına "ayşe, aleyna'nın götüne tekmeyi vurdukça yediremiyorsunuz. allah size aleyna'yı bir daha görmeyi nasip etmesin inşalllaaaah" şeklinde görsel tweet'i sonrası ise aleyna'nın annesi bu konuları şahitleriyle birlikte yargıya taşıyacağını 4 gün önce belirtiyor. (bu arada ayşe'nin ablası 3 gün önce yeni bir twitter hesabı açarak, "o twitter benim değil, tek hesabım budur" kolpasına girişmiş. halbuki attığı tweet 17 mayıs tarihli.)

kanım odur ki; adada bu ilk olay yaşandıktan sonra acunmedya tarafından aleyna'nın ailesine ulaşıldı ve olayın kapatılması rica edildi. ancak o günden bugüne, paralı bot hesaplar ile aleyna'ya ve annesine felaket bir saldırı başlatıldı ayşe'nin fanları tarafından. bu arada bu survivor yarışmacılarının adaya gitmeden evvel sosyal medya ekipleri ile anlaştıkları, geçen haftalarda barış murat yağcı'nın en yakınları tarafından duyurulmuştu zaten. şu anda bile "yüksel ailesi haklıymış" hashtag'i türkiye trend'lerinde bir numara. ancak yazanların %90'ı fake hesap.

velhasılkelam, bunların üstüne bir de ayşe'nin ablası bu terbiyesizliği yapınca; aleyna'nın annesi zuhal kalaycıoğlu "şahitlerimle birlikte dava açıyorum, yargıda hesap vermeye hazırız" tweet'ini atıyor ve muhtemelen acunmedya'yı da arayarak bu işleme başvuracağını belirtiyor. aleyna-ayşe gerginliğinin rating meyvesini daha uzun süre yemeyi planlayan acun (steven, dora, berkay gitmeli önce onun kafasında), bu duruma bozuluyor ve dün geceki ahlaksızlığı yapıyor.

"annene söyle de bizi bir rahat bıraksın artık" şeklinde bir söz sana yakışıyor mu acun? eğer aleyna'nın annesi, "kızımın yarışmayı bırakmasını istiyorum" diyorsa; muhtemelen senin ve ekibinin kaypaklığına sinirlenerek bu tarz insanların yönettiği yerde kalmalarını istemiyorum demiştir. bunu, kızın eleme adayı olacağını bildiğin konseyde neden söylüyorsun? madem ertesi gün konuşturacaksın ikisini, orada bırak da annesi söylesin.

düzce belediye başkanı, "milli ve manevi değerlerimizle uyuşmayan; kadınların çırılçıplak gezdiği bu programda düzceli ayşe'nin yer almasına karşıyız. kızımızın yarışmayı bırakmasını istiyoruz" dediğinde, 7 kuşak sülalesi şeriatçı olan ayşe'ye milyonların önünde bunu söyledin mi mesela?

acun, sıvıyorsun...

edit: ömer asaf, ayşe'nin kardeşi değil yeğeniymiş.
  • bu ayşe vallahi ülkedeki varoşluğun kokuşmuşluğun özeti
  • ayşenin çingeneliği ırsi belli ki…
  • bunun neresi komik peki ayşe?
  • üşenmedim baktım. survivor 2029 a kadar başlığı açılmış. amk işsizleri.
  • aleyna o kadar klas ki, o kadar kendini yetiştirmiş bir kadın ki gıptayla izliyorum. bravo kendisini yetiştirenlere.
  • ayşe gerçekten kötü niyetli birisi. aleyna oyun kazandıktan sonra sevinip yerine geçiyor ayşe kırk yılda bir kazanınca deli gibi aleynaya bakıp bağırıyor. aleyna şampiyon olabilir ama ayşe sadece poyrazın getir götürünü yapar.
  • semih bu akşam korkusuzca “bence ablası yalan söylüyor hesabı çalınmamış” diyebildin ya oturma odasında seni ayağa kalkıp alkışladım. adamsın adam bunu kim ne zaman söyleyebilecek diye merak ediyordum aslan gibi çıkıp konuştun
  • ayşe diyor ki “beni az çok tanıyorsunuz, benim annem babam öyle şeyler söylemez.”

ayşe zaten seni tanıdığımız, gördüğümüz için ailenin söylediğini düşünüyoruz o lafları.
hesabın var mı? giriş yap