• anneannemle çikolata muhabbeti yaparken "bi de süt dilimi diye birşey var acayip lezzetli" demem üzerine, "ohoo sen yeni mi duydun onu biz 80li yıllarda almanya'da işe gidip gelirken marketlerden alıp yiyorduk onu" demesi ile dumur olduğum, tapılası kinder ürünü.
  • içinde şekerli süt bulunan bardagın içine bir dilim ekmeği atmam ile gerçekleşen enfes lezzet..şöyle bişey;

http://i.imgur.com/yxwa5ht.jpg

ehe..mmmmmhh...
  • almanya'da on tanesi 2 euro, türkiye'de 12 tl. şimdi sinirden kendimi sikecem.
  • reklamlarında "masum" vurgusunun bokunu çıkarmışlar resmen. bir reklam yetmediği gibi ikincisi de dönmeye başlamış son zamanlarda, yine saniyede 4 kez masum deniyor. nedir abi, nasıl bir mesaj alalım bundan? süt dilimi masum, snickers sapık, albeni tacizci, nutella pedofil falan mı? iki reklamı da birbirinden kötü.
  • % 80 krema % 20 kekten oluşan abur cubur.
    içeriğindeki süt oranının fazla olması tüketirken dikkati beraberinde getirir.

buz dolabından alıyorum zannedip aslında bir süre kasada beklemiş (birisi almış dolaptan getirmiş kasaya ama parası yetişmemiş vs. satın alamamış) sonradan tekrar dolaba konmuş bir süt dilimi alıp almadığınızı bilemeyeceğinizden, olabildiğince buzdolabındaki en arkalardan, 4'lü 5'li paketi henüz açılmamış bir tanesini almanızı tavsiye ederim.
  • dünyanın en leziz abur cuburu. 1 tanesi kesinlikle doyurmuyor, şöyle dilim değil de bildiğin ekmek gibi olsa süper olur.
  • uğruna yuva yıkılası, dağlara sürgün olunası, cinayet işlenesi, serdar ortaç dinlenesi, aşmış lezzetteki kinder ürünü. bence ölmeden önce her canlı bunu tatmalı.
  • eşşek kadar adam olmama rağmen artık evde bana yasaklanan doğa üstü, gerçek olamayacak kadar güzel şey* *

ben kendi çapımda çözümümü buldum, her akşam eve dönerken yolda 4-5 tane götürüyorum, kimsenin de ruhu duymuyor.

zenginlik hayallerimde sapıkça yerler işgal ediyor.
  • her daim pingui ile yanyana ve çoğunlukla meyveli yoğurtların olduğu stand üzerinde yer alması sebebiyle, kriz anında* bile ilk defa girilen markette rahatlıkla bulunabilen sütlü, ballı alamet-i harika. hafiften hafiften de bir portakal tadı var gibi. pek güzel.
  • tekli satılmakta ısrar edildiği için pahalı olan şey, soğuk durması da gerekiyor tabi. madem böyle, yap 20'li kolisini, koy 10tl fiyat, toptan sat, bak nasıl kapış kapış gidiyor.

tabi alman'a satış öğretmek, orospuya sikiş öğretmek gibidir ama napalım, böyleyken böyle.
hesabın var mı? giriş yap