• sütyen yıkamak biraz zahmetlidir makinaya atınca ağzı yüzü bi tarafa kayabilir. elde yıkayınca da rengi değişir. işte bu topa sütyeninizi yerleştiriyorsunuz makinaya öyle atıyorsunuz. güya uzun ömürlü olacak ama öyle olmuyor. deli gibi makina içinde dönen top açılıp sütyen özgürlüğüne kavuşuyor. ayrıca 75 beden sütyen takanlar için yapılmış olabilir zira sığdırması dert olabiliyor. yani gudik birşey pek işe yaradığı söylenemez.
  • en son iki çocuğun halı üzerinde çift kale maç yaptıkları sırada görülmüştür.
  • yillar yillar once yatili okulda okurken oda arkadaslarimdan gormustum ki bu kizlar minik bir legene deterjanli su yapip sutyeni ona basiyor, bir gece bekletip muslukta arindiriyordu.. oysaki bir nehirlerde arap sabunuyla doverdik, sakiz gibi olurlardi. zamane gencligi iste
  • göğüs kontrolüne tam anlamıyla elverişli toptur.
  • bana hamster topunu hatırlatan zımbırtı. zeze'm benim, seni çok özledim be.
  • bunu bir arkadaşımın evinde gördümdü "bu ne la pokemon topu gibi" demiştim de "salak sütyen yıkamak için o şekli bozulmasın diye" şeklinde ayar vermişti.
    ne bilim lan görüntü olarak ona benzettim ben yani.
  • bu nesneyi ureten bazı markalar patenti icin bekliyormus. once dogru duzgun yapsalar da sonra patent isteseler keske. para israfidir bu sozluk yazari ve okuru hanim kizlarimiz, geciniz.
  • ay itibarıyla tchibo'da satılmaktadır. hediyesi 19,95 tl.
    http://www.tchibo.com.tr/…n_yikama_topu/272027.html
  • sütyen balenlerinin çıkmasını engelleyen işlevsel bir alettir. makineye atılan sütyenlerin balenleri çamaşır yıkama sırasında çıkıp, makinenin bir yerine kaçma eğilimindedir.bu olay gerçekleştiğinde, makinenin can çekişiyormuş gibi ses çıkartmasını müteakip, çağırılan servis elemanı sırıtarak, elinde sütyen baleni ile "arızanın sebebi buymuş apla" diye gelir.böyle utandıran durumların yaşanmasını engellediği gibi servis maliyetinide azaltır.

edit: imla
  • gördüğün en saçma icatlardan. sütyenimizi bu alete emanet edip makinaya atıyoruz, yıkama tamamlandıktan sonra makinanın kapağını açtığımızda parçalanmış sütyen yıkama topumuzu ve artık tanınamayacak hale gelmiş olan sütyenimizi elimize alıp, dizlerimizin üstüne çöküp "haayııııııırrrr!!" diye bağırıyoruz. bu kadar.
hesabın var mı? giriş yap