şükela:  tümü | bugün
 • her türlü tacizde bulunan kişilere verilen ünvan.
 • (bkz: mütecaviz)
 • orospu çocuğu familyasının dövmesi en keyifli olan türü.
  ayrı bi iştiyak, ayrı bi şevkle dalıyor insan böylelerine.
 • sürtünen kişi.
 • kesinlikle suçsuz olan kişidir. kesin taciz edilenin bir kabahati vardır.
 • kişisel alana saygı göstermeyen her insan bu sıfatı hak eder.
 • dünyanın en aşağılık insanları arasında yer alan kişilerdir. hayatın her anında karşınıza çıkabilir. iş yerinde patronunuz, müdürünüz, okulda öğretmeniniz, otobüste hiç tanımadığınız bir manyak, hastanede doktor, hemşire, hastabakıcı. her yerde, hiç ummadığınız bir anda burnunuzun dibinde biter. özellikle bir meslek grubundan, belli bir zümreden çıkan kişiler değillerdir. aksine hayatı kanser hücreleri gibi sarmışlardır.
 • işbu entryde açık mektuba tabi tutacağım kişidir:

  e be pislik, e be şereften yoksun, insan görünümlü!

  sen benim yufka yürekli, dexter'ı 10 saniye izlemeye dayanamayan, korkudan yüreği pırpır eden, ailesinden kilometrelerce uzakta, senin konuşamadığın kadar düzgün türkçe konuşan, sürekli ders çalışan, sevgi pıtırcığı,temiz kalpli moğol oda arkadaşımı nasıl üzersin? nasıl ağlayarak gelmesini sağlarsın? yabancı olunca namussuzluk olmuyor mu sanıyosun o yaptıkların? müslüman değil diye helal mi sanıyorsun, türk değil diye anan bacınla kıyaslanamaz mı sanıyorsun?
  eğer öyle sanıyorsan senden müslüman olarak utanıyorum, ülkende yaşayan biri olarak tiksiniyorum. o yaptığını bana yapmaya kalksan pis dayak yemiştin.haklısın tabi neden yabancı uyruklu kızlar dururken, kendini ifade edebilecek, seni şikayet edebilecek insanlara bulaşasın ki. senin allah belanı versin kalpsiz pislik! herkesi kendin gibi zekadan yoksun sanma e mi?
 • yine ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakıldılar.

  savcının karısını taciz etsek mi, nasıl olsa serbest bırakıyor savcı kişisi.
 • dün eve dönerken bir tanesi ile mümkün olduğunca yakından tanışma fırsatı buldum. muhtemelen işyerinden itibaren takibe başlamıştı ama ben yorgun olduğum için geç farkettim. bu arada ne olur ne olmaz diye yanımda biber gazı taşıyorum ve tenha bir yere girdiğimde elimde tutuyorum.

  bir an on adım arkamdan gelen temiz yüzlü bir çocuk farkettim. umursamadım. sonra bir baktım şeyine dokunup duruyor. yüzümü astım sadece, elin sapığına " aaa çok ayıp " diyemeyeceğim için mümkün olduğunca uzaklaştım. evimizin olduğu sokağa girdim çocuk da ( gerçekten çocuk bildiğiniz ergen ) benimle gelmeye devam ediyor. sokakta bir iki kişi belirince aldı başını gitti bu. mutlu oldum.

  evin merdivenlerinden çıkarken tekrar arkamdan geldiğini farkettim. karşı karşıya duruyoruz ve çocuk bana " gelsene birşey söyleyeceğim " dedi. bende şalterler iyiden iyiye attı. it'e bakar mısınız? yol boyu verdiği rahatsızlık yetmezmiş gibi bir de tacizi daha ileri götürebilmek için ayağına çağırıyor. biber gazının vermiş olduğu cesaretle üzerine yürüyüp ecdadını mikmekle tehdit ettim. koşarak siktirdi gitti. içimde kalan üç beş kelamı buradan etmek istiyorum müsadenizle: yaban domuzu, azgın bebe, vajina çocuğu...

  hayır daha güçlü silahlar taşıyıp korkutma gereksinimi duymadan beynini dağıtsan ( ki mantıklı olan bu ) suçlu o olmaz sen olursun.