• bugun izledigim ve begendigim film olmustur. genel olarak hint filmlerine gore suresi de kisaydi yani sıkılmadım. gerci uzun olanlarda da sıkılmıyorum. yalniz o biyiklar olmus mu olmamis mi karar veremedim aamir bey .
  • güzel bir bollywood yapımıdır. evlat acısını size hissetirebilecek sahneleri mevcuttur...

--- spoiler ---
    kareena ile ilgili ufak tiyolar veriyor film ama en büyük tiyoları; rosie kim biz gerçi her gün isim değiştiririz muhabbeti ile "ruhlar çok üzgün insanlarla iletişim kurabiliyorlarçok üzülürsen sana da gelirler" minvalinde konuşmaların olması, ayrıca topalın dvd de kızı gördükten sonra geçmişi hatırladığındaki kızın hali...

ikinci yarının ortalarında tahmin etseniz de, özellikle dikiz aynası ve denizdeki kurtulma sahnesinin etkisinden hemen çıkmak zor olabilir...
    --- spoiler ---
  • sırf aamir'in bıyıklarından dolayı izlemeyi uzun süredir ertelediğim film. hay ben o ön yargılarıma ne yapsam da bu filmi bu kadar geç izlemenin acısını çıkartsam. çok çok güzel bir filmdir izlemenizi kesinlikle öneririm.
  • aamir khan'in alperen ocaklari baskani tadinda arz-i endam ettigi filmdir. yakismis mi bilmem ama adam bildigin turk olmus
  • soyle muhtesem bir soudtrack sahibi filmdir.

ozellikle hona hai kya ve lakh duniya kahe supper.
  • aamir khan'ı severim ama bu filmi sardırarak izlemek zorunda kaldım. yürümedi akmadı yani.. tamam konunun ilginç bir tarafı olabilir, ama film akıcı değil.
    imbd'de neden 7,3 aldığına şaşırmadım.
    p.k., 3 idiots, tare zameen par, ghajini, dhoom 3 gibi filmlere göre bir tık aşağıda diyebilirim.
    ama polisiye seviyorsanız, danssız hint filmi izleyeyim vaktim de var diyorsanız izleyin arkadaş
  • rani mukherjee ablanın güzelliğiyle, kareena kapoor ablanın güzelliğinin yanında jest ve mimikleriyle şenlendirdiği film. bu hintlilerde çirkin kadın yok sanırsam.

haa film diyoduk film güzel izleyin.
  • bir iki mantık hatası, ufak tefek devamlılık sorunları içerse de çok güzel film. polisiye bir hikayenin içine yedirilmiş çok hüzünlü bir konusu var. kimilerinin hoşuna gitmeyebilir ama özellikle filmin finalinde çalan şarkı gibi duygusal şarkılarla nefis bir hava yakalamış.
  • 2012 yapımı bollywwod filmi; başrolde aamir khan var. abinin hatrına baktık filme.

--- spoiler ---

ama yani şimdi, polisiye gayet güzel giderken içine hayalet sıkıştırmak ne abicim? havasını aldı gitti bütün filmin.

--- spoiler ---
  • yönetmen reema kagti imzalı 2012 yılı yapımı başrollerinde aamir khan ve kareena kapoor'un oynadığı polisiye gerilim filmi.

hindistan'ın tanınmış aktörlerinden arman kapoor arabasıyla bir kaza geçirir ve ölür. olayı soruşturmaya başlayan komiser singh shekhawat sıradan bir ölüm olmadığını anlar ve araştırmalarını genişletir...

bolywood sınırlarını zorlayan, yeri geldiğinde göz yaşartan, can yakan oldukça başarılı bir yapım.
hesabın var mı? giriş yap