şükela:  tümü | bugün soru sor
  • iq'da tanzimden muhtemelen. bu tipler bitmeden bu memleket kalkınamaz.

https://youtu.be/nnrpzy8bzoa

birde bu var ki akıllara zarar (bkz: tanzim satışlarını gezi olaylarına bağlamak)

not : mhp (şu an bahçeli gidene kadar iyi parti)
  • (bkz: zombi)
  • fanatiği olduğun partiden başkasına izin verme de yediğin kaba daha çok sıçsınlar.
  • işte bu sebeple ülkemizde insanların ötenazi hakkı olmalı. ötenazi isterizzz ötenazi isterizzz.
  • tanzim kuyruğundan alâkasız olarak sallayan akp'lidir. chp, teröristler, chp'nin iktidarı, ben doğudan geldim vb. bir şeyler deyip durdu.
  • bu saatten sonra!;

bana ne ordu deyin ne muhalefet ne iktidar

hiçbirine itaat yok! ben halkın yanındayım, sizin gibi palavracı dolandırıcıların değil, ister ortadoğu bataklığında geberirsiniz, ister amerika müdahale eder zerre umrumda değil, mazlumlara hakkını ya teslim edeceksiniz ya edeceksiniz

ya da geberip gideceksiniz

keyfiniz bilir, ben kendime birşey istemedim, istemem, ama benim gibi bu yaratıklar nedeniyle ezilen insanlar haklarını almadan

ister suriyede asker ne yaparsa yapsın

ister muhalefet chp seçmenini kafaya almaya devam etsin

ister iktidar ülkeyi evirip çevirsin

ben yokum, gidin amerika ile kendiniz halledebiliyorsanız buyurun halledin

açız aç, bak açım demiyorum, açız hakkımızı alamıyoruz, hakkımı değil, hakkımızı

mazlumları ezdirmeyiz 'ları'

başlatmayın askerinize de ikidarınıza da muhalefetinize da! yiğit muhtaç olmuş kuru soğana, herşey ortada siz hala masal anlatıyorsunuz!

he bizim gibi mazlumlar uğraşacak siz keyfinize bakacaksınız en önemlisi mazlumları zerre düşünmeyecek ezmeye devam edececeksiniz öyle mi? yok öyle! hadi işinize bakın, yok öyle hem şöför mahali hem 2.5 kuruş
  • tuhaf! orada genç biri ateşli bir biçimde mevcut rejimi savunup, mevcut düzende ısrar ederken; saç, sakal, bıyık, kaş ağartmış dede de yenilik ve adalet peşinde. yani genç iktidar yanlısı, dede ise muhalif...
    güya gençlik yeniliğin dinamo gücü olacaktı. tüh senin kalıbına.
  • ne dedigini din lemedim amma chpye laf soyluyur sa dogur diyo dur kesin

tanım ‘ ekmeginin pesin de olan vatan dastır