şükela:  tümü | bugün
 • dün sabahın 9'unda 0850 270 02 45 numarasında aradılar, tarifem bitmiş temmuzun 2'sinde. yenilemek istiyorsanız 1 e basın diye bir ses kaydı vardı. bastım feda ettim kendimi sizin için romalılar. *
  dün 3 kere aradılar, açamadım bugün aradıklarında açtım ve beni tarife kontrol merkezi'nden aradıklarını söylediler. türktelekom'a mı bağlı çalışıyorsunuz dediğimde, evet dediler. neyse dinleyeyim dertleri neymiş madem, dedim.
  türk telekom tarifelerinden sonra d-smart tarifelerini saymaya başladı bana. dedim siz türk telekom'a bağlı çalışıp d-smart'ın reklamını mı yapıyorsunuz. yok efendim ben tarife kontrol merkezi'nden arıyorum dedim de direk türk telekom'a bağlı çalıştığımı söylemedim de.
  e sizin bu işten kârınız ne, diye soruyorum.önce bu soruya cevap veremiyorum ben tarife için aradım sizi sonra bi kârımız yok, diyor arkadaş. babanızın hayrına mı yapıyorsunuz amk diyemedim.
  adımı da biliyorlar, numaramı da, hatta altyapı ıvır zıvır dedi belki yaşadığım yeri bile biliyorlar. numaramı nereden aldıklarını sordum, ona da cevap veremeyeceğini söyledi.
  direk yüzüne söyleyemedim telefondaki arkadaşın, ama dolandırılmak isterseniz güzel bir tezgahları var.
  ararlarsa açmayın. 0850 270 02 45.

  edit: google'dan tarife kontrol merkezi diye aradığımda hiçbir sonuç çıkmadı ondan açtım başlığı. yakında numarayı değiştirip yollarına devam ederler.
 • bildiğin organize dolandırıcılık. kanmayın!
  arayan kişiye hangi şirket edına arıyorsunuz diyorum yanıt vermiyor.kimin adına aradıkları belli değil. telefonları 0850 270 02 45 / 0 (850) 771 04 44
 • aylardır arıyorlar, 0216 92x xx xx. bıkmıyor itoğlu itler.
  tarifeniz bugün itibariyle bitti , cezalı tarife ödeyeceksiniz, ucuz internet altyapısı vesaire gibi bildiğin kafa ütülüyorlar. yetti canıma en sonunda 1 e bastım(beni arayın seçeneği). kuruldum ama piçlere ağzıma geleni sayacağım.

  40 dakika sonra beni bir numara aradı 0312 li bir numara. arkadan bir hayvan gibi bağırma sesi geliyor ki inanamazsınız. pat babamın adını söyledi.
  8 yıl önce babamın üzerine dsmart almıştım. at hırsızı dsmart da numraları dışarı sızdırmış. bunlar da ordan ne avlarsak diye etrafta geziniyorlar.
  neyse ağzıma geleni saydım. haftalardır aradığım sinir boşalmasını yaşadım pamuk gibiyim.
  bide bu şekilde daha görüşmeye devam edemeyz diyor. lan dur tam hırsımı alamadım.
  teşekkürler tarife kontrol merkezi. yine ara yine söveyim...