2457 entry daha
  • bok gibi bir albüm çıkarmış.
    "acaba" dedim. "biz mi yaşlandık. artık beğenmiyoruz".
    kızıma dinlettim. "yalın'ı aç" dedi.
    'şıkıdım', 'hepsi senin mi' 'kış güneşi' dinlettim. "vay çok iyi" dedi.
    kararımın doğruluğunu tasdikletmiş oldum.
  • bi siktirip gidin abi
    bok atmayin

tarkan lan bu

borumu
  • müziği bırakıp almanya'ya yerleşmesi kendisi için daha hayırlı olacaktır.
  • bugün son albümünden yolla şarkısını dinledim, gerçekten vasat. kendi standardının çok altında bir şarkı olmuş. bir kere aşırı tekdüze. ıssssta ısta ıssssta ısta, bu. şarkı bundan ibaret. sözler de çok uyduruk.

klip desen ayrı dandik, şarkıyı söyleyip beyaz fonda dans eden güzel insanlardan oluşuyor. hatta araya birkaç sevimli çocuk da serpiştirmiş.

tarkan'ın şarkıları genelde dinledikçe güzelleşen türden genelde hakkaten ama, bence yolla tam tersi. dinledikçe öf dedirtir insana.
  • sıklıkla albüm çıkarmasa da çıkardığında da bi 10 yıl kendini dinleten hiçbir zaman da hayal kırıklığı yaratmayan nadide sanat eseri
  • temmuz ilk haftası için min 2 adet biletini aradıgım sanatçı. var mı elinde fazladan bileti olan?
  • billboard top world albums listesinde de 4 numaraya oturuvermistir. tarkan ya. tam bi serefsiz.
  • firdevs yöreoğlu'ndan gelsin o zaman;
    sen tarkansın, aptallık etme! o kadar paran var, bu ne rüküş klip böyle??
    [https://www.youtube.com/watch?v=u66ixhdbxei klip :/]
  • yolla albümü spotify'a yolla dediğim şarkıcı.
  • tarkan benim için "ay" dır. "yanarımmm sana emeklerime yanarım ahhh yanarım ne fayda dönüşü yok yazık uçtu gitti yıllarım ne çıkar şimdi dönsen ahhhhh " nasıl bir ses tonudur arkadaş.
    son albümde tarzı biraz değişmiş. sesde değişiklik var. bu değişiklik bilerek mi yapılıyor ?bilemiyorum!
2833 entry daha
hesabın var mı? giriş yap