şükela:  tümü | bugün
 • tam olarak olmamış bir site. özellikle alttaki menü hiç mi hiç olmamış. üzerine gelince bütün yazıların birden büyümesi ile linkler yanlara doğru yer değiştiriyor. tıklamak için seçilenden başkasına tıklanılıyor. ayrıca her tıkta şarkı duruyor falan. olmamış diyoruz, 10 üzerinden 2 veriyoruz.
 • şurada söylemiştik #19000980 sonunda açılmış. içinde her şey var. küçücük fıçıcık içi dolu turşucuk. ilk bilgilere göre galeri bölümüne bakmak isteyen 3 kadın kalp krizi geçirip hastaneye kaldırılmış:

  tarkan.com
 • 2000'li yıllarda çıkmış olan en iyi tarkan albümü karma'nın diskografi bölümünde yer almamasıyla şaşırtmış resmi site.

  3 yıl önce de söylenmiş burada, herhangi bir düzeltme gelmemiş.
 • adamın yeni albümü çıkmış ve sitesi saatlerdir açılmıyor. süper. ayrıca: bu site - domain ile ilgili ayrıca uzun bir entry yazacağım.

  bir de bu tarkan.com'da albümlerindeki şarkıların sözü - müziği kime ait yazmıyordu. insan bir yazar ya. hadi yaylılar kemanlar kimler tarafından çalınmıyor yazmıyor da söz müzik yazmamak nedir? insan bir kartonet koyar.

  edit: http://eksiduyu.ru/1200388

  duyuruda sordum. "acilmiyor degil esasen. bos beyaz bir index atmislar, o gorunuyor. o yuzden o sitede de up diyor. bir hata yok yani aslında. muhtemelen calisma yapiyorlardir." yanıtı geldi. ah be tarkan sırf ben fark edeli bile kaç saat oldu siten açılmıyor? iş mi şimdi?

  edit2: nedjohnlansen mesaj attı "ben de bir haftadır bakıyorum açılmıyor" diye, ben entry'i yazalı bir hafta oldu yani tarkan'ın sitesi en az iki haftadır açılmıyor.