şükela:  tümü | bugün
 • şu anda duducan tarkan'ın sitesi olarak faaliyet gösteren site...
 • tam olarak olmamış bir site. özellikle alttaki menü hiç mi hiç olmamış. üzerine gelince bütün yazıların birden büyümesi ile linkler yanlara doğru yer değiştiriyor. tıklamak için seçilenden başkasına tıklanılıyor. ayrıca her tıkta şarkı duruyor falan. olmamış diyoruz, 10 üzerinden 2 veriyoruz.
 • şurada söylemiştik #19000980 sonunda açılmış. içinde her şey var. küçücük fıçıcık içi dolu turşucuk. ilk bilgilere göre galeri bölümüne bakmak isteyen 3 kadın kalp krizi geçirip hastaneye kaldırılmış:

  tarkan.com
 • diskografide karma albümünün bulunmadığı resmi web sayfası.
 • adamın yeni albümü çıkmış ve sitesi saatlerdir açılmıyor. süper. ayrıca: bu site - domain ile ilgili ayrıca uzun bir entry yazacağım.

  bir de bu tarkan.com'da albümlerindeki şarkıların sözü - müziği kime ait yazmıyordu. insan bir yazar ya. hadi yaylılar kemanlar kimler tarafından çalınmıyor yazmıyor da söz müzik yazmamak nedir? insan bir kartonet koyar.

  edit: http://eksiduyu.ru/1200388

  duyuruda sordum. "acilmiyor degil esasen. bos beyaz bir index atmislar, o gorunuyor. o yuzden o sitede de up diyor. bir hata yok yani aslında. muhtemelen calisma yapiyorlardir." yanıtı geldi. ah be tarkan sırf ben fark edeli bile kaç saat oldu siten açılmıyor? iş mi şimdi?

  edit2: nedjohnlansen mesaj attı "ben de bir haftadır bakıyorum açılmıyor" diye, ben entry'i yazalı bir hafta oldu yani tarkan'ın sitesi en az iki haftadır açılmıyor.

  edit3: geçen günlerde de açılmıyordu, şimdi baktım açılmış. adamın sitesi neredeyse bir ay kapalı tam da albümü çıktığında. site tasarımı tamamen değişmiş. ve hala şarkıların sözü müziği kime ait yazmıyor. yazık.
 • yıllardır ara ara takip ederim bunu.

  bu domaini yıllardır bir iş adamı vefat eden oğlu için tutuyordu. en azından biz öyle olduğunu biliyorduk. gerçi aşağıda eşinin evcil hayvanı için alındığı yazıyor domainin, her neyse.

  https://web.archive.org/…20020415000000*/tarkan.com

  siteye girişte: "bu site deep.net© malıdır. isim ve telif hakları saklıdır.
  tarkan.com sitesi satılık değildir ve bu konuda herhangi bir teklif sunulmaması rica olunur." yazıyordu.

  yıllarca da böyle durdu.

  neyse tarkan sonra adının telif haklarını alıp bu domaini geri almak için çabaladı ama olmadı:

  http://www.wipo.int/…earch/case.jsp?case=d2002-0278

  http://www.wipo.int/…ions/html/2002/d2002-0278.html

  sonra tarkan 2003 yılı ortalarında bir şekilde geri aldı bu domaini kendisi kullanmaya başladı. o ana kadar da tarkankuzukuzu.com gibi siteler kullanıyordu, neredeyse her albüm için farklı domainler...

  neyse, domaini halletti ama sitesinde hala büyük eksiklikler sorunlar var, sitesi günlerce açılamadı:

  (bkz: #68918905)

  dahası sitede şarkıların sözü müziği kime ait yazmıyor. insan bir kartonet koyar, şarkıların künyesini yazar. sitede yazım hataları falan da cabası.
 • bi ara sitenin, albümlerin tasarımlarını rodin alper bingöl yapıyordu. artık 70x100 yapmaya başlamış.