• üst solunum yolu bakterileriyle birlikte yaşama sevincini de öldürdüğü tecrübeyle sabit antibiyotik.
  • kabin memuru olmamdan mütevellit, zaten kimyasal oksijen ve yüksek basınçtan nerdeyse 7/24 kafam güzel geziyorum; üstüne bir de üst solunum yollarımdan rahatsızlandım ve bu ilacı kullanmaya başladım. hani derler ya, şahtı şahbaz oldu. benimki de o hesap. kafamı 5 dk dik tutamıyorum, dünya dönüyor da dönüyor. yolcuların üstüne kusmamak için kendimi zor tutuyorum sözlük.
  • asil tendonunun yirtilmasi oldukca bilinen bir yan etkisidir. sinusleriniz acilirken asil tendonunuzdan olabilirsiniz. solunum yollari infeksiyonlarinin tedavisinde ilk sirada olmasi gereken bir antibiyotik degildir.
  • çok kötü durumdaymışım demek ki ürologun sistit için yazdığı ilaçtır kendisi..
  • gözünü sevdiğim bir antibiyotik.

başka antibiyotiklerin 4 günde yapamadığını 1 günde yapar, gönülleri kazanır.

edit: geceyarısı uyandırır, türlü türlü yan etkileri vardır. doktorunuzdan habersiz kullanmayın. farklı antibiyotiklere yönelip, son çare olarak bunu kullanın.
  • kullanacak olanların gözü korkmasın, hiç bir yan etkisini görmediğim antibiyotiktir.
  • bilemem yan etkisi var mıdır ama şu yaşıma kadar kütür kütür tıkalı sinüsleri derya deniz akıtabilen,
    geçmiş hayatımda çıkarabildiğimden çok daha fazlasını 4 gün içinde çıkartabilen, burnumun iki deliğe sahip olduğunu hatırlatan ilaç.
  • ter bezi apsesi (bu nasıl hastalık lan?) nedeniyle, doktorumun reçetede yer verdiği ilaç. hakkında söylenenleri okuyunca neş'e ve kuvvete en çok ihtiyaç duyduğum şu günlerde kullanmamaya karar verdim kendisini. antibiyotikli kremler neyime yetmiyor?
  • dünyadaki en tehlikeli ilaçlar arasındadır. kullandıktan birkaç ay sonra başlayan kas ağrılarım hala devam ediyor ve ne zaman geçeceği belli değil. bu ilacın yarattığı zehirlenmeden dünyadaki birçok insan muzdarip. çoğu kişide farklı yan etkiler gösteriyor ve etkileri çok uzun sürüyor. kandaz3 nickli arkadaşın düzenlediği bilgilendirici entry'e göz atmanızda cidden yarar var, hayatınız kaymadan okuyum derim.

(bkz: #46122941)
  • kronik bakteriyel sinüzitimi iyileştiren, oha benim burnumda iki tane delik varmış dedirten, iyi ki de buradaki yorumları okuyup içmemezlik yapmamışım dediğim kuvvetli ve geniş spektrumlu bir antibiyotik.

herkes kendi kişisel deneyimini yazıyor burada ama siz siz olun her zaman hekimlere güvenin. ilacı aldığımın ertesi günü akıntılar başladı ve burnumdan akan mukusun haddi hesabı yok, söküp attı resmen portakalları, nefes aldığımı hissediyorum allahsızım.

tabi şunu da belirtmem de fayda var. prospektüsünü okudum ve çoğu yan etkisini göze almak zorundaydım, çünkü sinüzit ağrısı öyle bir ağrıdır ki hani o an metanfetamin iyi gelecek karşim al deseler alırsınız. çeken bilir.

bana iyi geldi. umarım kullananlara da iyi gelir.
hesabın var mı? giriş yap