• bunu sokakta görsem dövüp dövmemek arasında kalmam direk dalarım. ne gıcık biri lan bu?
  • pesin edit: evet, tamamen issizlikten oturup hakkinda entry girecegim.

soz ucar yazi kalir ve sen de bir gun kendi adina olan bu basligi okuyacagin icin sana bir not birakayim dedim guzel kardesim. annene kufur etmeyecegim elbet ama anan da baban da mal senin. senin gibi bir evlada sahip olduklari icin hem uzuluyorum, hem de senin gibi bir gereksiz yetistirdikleri icin kiziyorum. hadi gel benim kafama tepsi gecir simdi.

sen belki tek degilsin, belki yeni neslin bir prototibisindir. arada sana benzer hezeyanlara gelen erkek yegenim var ama bilir ki abartirsa agzinin ortasina cakacagim, uzatmaz, susar edebiyle. senin sanssizligin belki de seni insan edecek kimse yoktu etrafinda. neyse cok laf var da, gereksiz birisi olarak fazla bile vaktimi aldin.

tanim: anasina selamimi iletmesini istedigim ergen kisi. (kufur yok burada, bildigin selam)

tanim 2: egitim sistemini sorgulatmaya sebep oldugu icin topluma katkisi hepimizden daha fazla olmus 20 yas ergeni. (bu da sana yapabildigim tek guzelleme canim kardesim)
  • yavşağın teki.
  • kendisini dışarıda görürsem anne lafını yüzüne karşı söyleyeceğim
  • davranış bozukluklarının altında büyük travmalar yattığını düşündüğüm (bkz: yemekteyiz) yarışmacısı.
    modern dünyanın kendisine verdiği dayak yemeyecek olması garantisi böylesine rahat bir şekilde terbiyesizlik yapmasına olanak sağlıyor.
    adam hem terbiyesiz, hem kavgacı, hem cüretkar hem de cahil.
    sürekli bir savunma hali. en iyi savunma saldırıdır psikolojisi...
    çocukluğundan beri çevresi tarafından hakir görülen dalga geçilen biri olduğundan muhtemelen, böyle bir mekanizma geliştirmiş kendine.
    yazık bu adama da ailesine de.
    umarım kendine çeki düzen verir.
  • (bkz: yemekteyiz tayfun)

bir doğum kontrol yöntemi.
  • annesi ne yapıyor diye merak ettiğim çocuk.
  • çok şükür yemekteyiz izlemiyorum ama bir yarışmacıya "bayan çokbilmiş" dedikten sonra aldığı tepkiler üzerine geçen şu diyaloğa, netten izlediğimde koptum ahahaha:

yarışmacı kadın: böyle bir şeyi nasıl söylersiniz, ne demek "bayan çokbilmiş", ağlattınız beni, ayıp değil mi vs.

tayfun: niye, bayan kelimesi bence hakaret değil. yani genel olarak bayan...

yarışmacı adam: "çokbilmiş"i kastediyor.

tayfun: ... https://upload.wikimedia.org/…tr/3/3d/maviekran.gif
  • (bkz: anancılık)
  • televizyonu açtım ve o efsanevi sesi duydum.evet bu hafta yıllar sonra yine bu eleman katılmış yemekteyiz programına o sesi nerede duysam tanırım.yine birilerine o gıcık konuşmasıyla bir şeyler anlatıyor.
hesabın var mı? giriş yap