• 5 dönüm üzeri tarlaya ev yapılır da mı yalan lan?
  • sincap alf ile tanımıştım özellikle etli pide videosuyla. o muhteşem eve bakıp gıpta ediyordum ne kadar harika, hayvanlarla olan dostluğu manzarası güzel havuzlu doğa ile iç içe ev yaptırmış çogu kişinin hayalini yaşıyordu. bir taraftan da bu ev arazi oldukça iyi para kesin zengin babadan kalmıştır diyordum.

videoları terapi gibiydi kediler köpekler keçiler tavuklar manzara....
  • ulan hala son videonun altında yok nazar değmiş yok efendim tayfun bey üzerinde oyunlar oynanıyormuş.yorumları okudukça gülme krizi geçiriyorum.kalan yıllarında boncuktan kuş besleyecek olan youtuber.
  • haberde okudum ve hayretler içerisinde kaldım. adam organize suç şebekesinin hortumunu kendine bağlamış resmen.
  • bu adamın ilk başlardaki videolarından birkaçını izleyen herkes bu değermenin suyunu merak ediyordu. sonradan hayvan sevgisi olayına döndü, barınaktı, bağıştı resmen adam rengini belli etti.
  • şoktayım. hiç ekşiye bakmamışım, bugün öğrendim her şeyi. onca orospu çocuğu şerefsiz erkekten kazık yedim ama hiç bu kadar hayal kırıklığı hissetmemiştim. inanamıyorum. tanısam aşık olacağıma emin olduğum bi adamdı. yazıklar olsun. onca hayvana kim bakacak :(
  • kendisini karameli bulduğu günden beri takip ediyordum. ne kadar iyi insan falan ayağı olmayan köpeği sahiplendi ne güzel falan diyordum ama hep içimde bi soru vardı
    bu kadar para bu kadar imkan nerden geliyor. muğlaya taşındığında bir dünya masraf yaptı. yazılımcı olup bu kadar çok parayı bulması aşırı absürt geliyordu. valla kendi kendini yaktı. madem kendini ölü göstermeyi başardın gidip niye kendini internette aynı isimle sergiliyorsun
  • "insan gerçekten hayret ediyor" demekten başka söz gelmiyor aklıma,

böyle bir durumda insanın kendi adını kullanmaya devam etmesi, bu isimle youtube kanalı açması o da yetmezmiş gibi "kim milyoner olmak ister" programına katılması vs. adam nanik yapmış fazla fazla

https://www.youtube.com/watch?v=hfs7oc57pjc
  • bir çakma mütayit daha battı.içeri girdi.oh olsun aminiyüm.bırakın da inşaat mühendisleri inşaat yapsın.
  • “oha amk” dedirtmiştir. ulan bu adam sakat hayvanlara bakıyor, talebeleri arabasına alıp otostop hizmeti falan veriyordu. hayvanların mutlu oluşu, ortam vs. sanki içinden gelerek yapılmış gibiydi, herifin kafasını çözmek lazım belki de sistemden nefret ediyordu bilinmez.
hesabın var mı? giriş yap