şükela:  tümü | bugün
 • bakırköy 5. sulh ceza hakimliği'nin 2014/1297 d.iş sayılı ve 23.09.2014 tarihli kararıyla bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
 • istifa ettiği söylenen galatasaray spor kulübü yönetim kurulu üyesidir.
 • sincap seven birisi. şu günlerde karamel adını verdiği kolları kırık bir sincapla ilgili paylaştığı vidyoları takip ediyorum. son durumu pek iyi değilmiş hayvanın
  https://www.youtube.com/watch?v=rapwtgdkxzy
 • videolarını izlemeden güne başlayamadığım über sincap alf'in sincapsever sahibi. son yüklediği karamel videolarıyla bizi üzmüştür. bu arada kanalın izlenmesi artmaya devam ettikçe videolarının maalesef faydasından çok zararı olacak, "anne ben sincap istiyom" diyen çok çocuk çıkacak ortaya çünkü.

  şu videosunu ilk izlediğimde şu mükemmel kareyi gördüğüm an videoyu durdurup ekran görüntüsü aldım, çıkartıp odanın duvarına yapıştırmayı planlıyorum.

  şunu da bırakmadan geçemedim, tırnakları kesilen alf'in trip atıp tatlılıktan öldüğü video: https://www.youtube.com/watch?v=ofk4p-m1qm0
 • hayvansever bir youtuber. insanlar küfürbaz kızın makyaj videolarını izleyeceklerine bunları izlese keşke.

  edit: ay yok artik. vizyonsuzlugun dibi.
 • şu hayatta en sevdiğim hayvan olan sincaplarla baya yakın ilişki halinde olan ve bu hayvan sevgisi ve merhametiyle tertemiz bir kalbi olduğunu düşündüğüm afacan alf'in sahibi, karamel'in yoldaşı. takip ettiğiim tek türk youtuber.

  edit: ben de kenfimi insan sarrafı sanırdım. normalde babamın oğlunu bile böyle övmem ama tek kişilik suç örgütü gibi adama tertemiz kalp, merhamet falan neler döşemişim be *
  takipten de çıktım seni tayfun veya adın her neyse kırdın beni swh

  edit: olayın şokula yanlış yazmışım her şeyi (bkz: swh)
 • altın kalpli bir hayvan sever. karamel için elinden gelenin en iyisini yapıyor.

  2020 editi : vay anasını sayın seyirciler : https://www.youtube.com/…tu.be&ab_channel=twitubetv
 • günlük mutluluk dozum olan kanalın sahibi. karamelden güzel haberler geldikçe değmeyin keyfime.

  edit: vay anam vay neler dönmüş serhat ya
 • sincaplar konusunda oldukça bilgili hatta son 1 ayda kendisine getirilen 2 sincap var birisinin maalesef artık kolları yok diğeri ise daha 25 günlük doğrusu hangi ara işe gittiğini merak ediyorum çünkü sincaplarla baya bir ilgileniyor. asıl mesleği bilgisayar üzerine kuruludur.
 • henüz bugün keşfettiğim ve bir anda bir çok videosunu izlemekten kendimi alamadığım dünya iyisi ve kalbi sevgi dolu youtuber. hani güzel insan derler ya işte bunun tam karşılığı olur kendisi.
  alf in kendisine lahmacun ısmarlaması ve kırmızı montuy karda oynaması bana kahkahalar attırmıştır. (aynı mont şimdi karamelin protezi için ölçü alınmak amacıyla kullanilacakmis)
  bu arada neden bilmiyorum ama kendisinin ekşisözlük yazarı olduğunu düşünüyorum.

  edit: adama sevgi dolu iyi kalpli dedik adam organ kaçakçılığından tut, sahte kimlikle yemediği halt kalmayan, 44 ayrı suçtan aranan cezaevi firarisi çıktı.
hesabın var mı? giriş yap