• hamdolsun bir gune daha gurur duyarak uyandim. tesekkurler milletimizin vekilleri.

hep birlikte hizlica daha da dibe turkiyem.

not: hayatimda hic mercedes kullanmadim. bir seçmen olarak acaba bana bir tur verirler mi? soz gaza fazla basmayacagim.

edit: çaylak yazar theaus 'ın uyarısına göre, mercedes değil daha önceki şartnamelerde yazılan passat olabilirmiş. valla onun yalancısıyım. eğer öyle bir durum olursa, isteğimi geri çekiyorum. fakir miyim ben passata bineceğim??
  • niye hala mercedes ihalesine çıkıyorlar anlam veremiyorum. koca meclisimizdeki devlet büyüklerimiz porsche veya maserati’yi haketmiyor mu?
    sarayımız ile nasıl büyük bir devlet olduğumuzu tüm dünyaya gösterdiysek , lüks araç alarak bunu perçinlemeliyiz.
  • ankara'da bu kadar makam aracı var hala toplu taşımada yer bulamıyoruz.
  • kriz falan yok ne krizi... iktidarımız çok güçlü. o kadar güçlü ki nato nun 6. daimi üyesi olacağız yakında. türk lirası da taktik icabı değer kaybediyor döviz karşısında, niye ekonomimiz güçsüz/kırılgan sansınlar. yoksaaaaaa biz var ya biz ne anasının gözüyüz. bir gece de abd nin tüm ekonomi açığını kapatacak, ımf yi 3 defa satın alacak kadar güçlüyüz.
  • ay hadi yine iyisiniz allahın belaları
  • (bkz: itibardan tasarruf olmaz)

bize bok yemek düşer. ay miin it.
  • son derece sevindirici bir gelişmedir. devamının gelmesini allah-ü tealadan niyaz eylerim.

ama az bulduğumu da belirtmek isterim. daha fazla mercedes lazım bu ülkeye. bu gidişle ülke seneye batar herhalde.
  • düşüncesizce yorumlar yapmayın, o araçları kendilerine değil bize alıyorlar. ohh gelsin mercedesler, audiler miss.
  • her türlü hediye kabul edilir.
hesabın var mı? giriş yap