• 10 mart 2018'de congresiumda ilk kez ankara şehrinin ismi ile düzenlenecek olan tedx'dir.

konuşmacılar
    erdoğan arıkan - spor spikeri
    hasan kızıl - insanlığın protezcisi
    abdulkadir özbek - eğitim girişimcisi
    deniz bayramoğlu - tv program yapımcısı ve sunucu
    prof. dr. ozan bahar - akademisyen
    ravda nur cuma - sivil toplum gönüllüsü
    prof. dr. acar baltaş - psikolog
    ozan akbaba - oyuncu
    adem atalay hüryaşar - teknik girişimci
    yavuz yiğit - sosyal girişimci – münazara eğitmeni
    tijen karaş - haber spikeri
    prof. dr. sinan canan - sinirbilimci

“dream of you” teması etrafında planlanan tedxankara'da hayallerimizin peşinden koşmaya başlamak için ne olmasını bekliyoruz, hayatlarımızda eksikliğini hissettiğimiz neler var, hayatımızı değiştirmeye hazır mıyız gibi sorular gündemde olacak.

twitter'da #tedxankara ve #dreamofyou etkiletleri ile veya doğrudan tedxankara hesabı üzerinden etkinliği takip edebilirsiniz.
    ayrıca tedx ankara web sitesinden bilet alabilir, kayıt olabilir ve sponsorlar hakkında detaylı bilgiye de erişebilirsiniz.
  • suriyeli ravda nur, türk ozan akbaba’dan daha akıcı konuştu. acar baltaş, abdülkadir özbek,yavuz yiğit yetkinliklerinin de etkisiyle etkileyici sunumlar yaptılar.erdoğan arıkan ve tijen karaş da mesleki avantajlarını kullandılar. diğer pek çok konuşmacı heyecanlarını yenme konusunda hayli zorlandılar.
  • 6 ocak 2019 nazım hikmet sahnesinde bulunduğum etkinlik.

konuşmacılar listesinde ilk bakışta tanıdığım 1 - 2 isim vardı sadece. diğer konuşmacıların da fena olmayacağını ama çoğu konuşmanın ilgimi çekmeyeceğini düşünmüştüm açıkça söylemek gerekirse.
    finalde ayşedeniz gökçin'in piyanosunu dinlerken düşündüğüm tek şey ise ne kadar yanildigim oldu. gerek konuşmacılar gerekse performans sanatçıları muhteşem enerjileriyle güzel ve dopdolu bir gün sundular izleyenlere.

bu gosterimin mottosu way out idi yani çıkış yolu. konuşmacılar dinleyenlere bir çıkış yolu göstermek amacıyla yaptılar konuşmalarını. belki çıkış yolunu gösteremediler ama inanıyorum ki o yolda yürümek hevesini aşıladılar sahneden.
  • 28 eylül’de gerçekleşecek olan sunumlara bir adet biletim bulunmakta. gidemeyeceğim için uygun fiyata vereceğim, yeşillendiriniz.
  • tek kelimeyle hayal kırıklığı!! biz 88 lira verdik diye bin pişman olurken 300 tl veren arkadaş için harap olduk. ozan akbaba’ nın konuşması sırasında beynimize oksijen gitmedi, fenalık geçirdik. hele o yılın girişimcisi varya şu el çırptıran onu kimin yılın girişimcisi sectiğini cidden çok merak ediyoruz. konuşmacıları görmeden bidaha töbe bilet almam bi lira olsa bile!! özetlersek mis gibi bahar havasından bizleri mahrum bırakan beklentinin çok çok altında gerçekleşmiş bir etkinlik. benim eyyorlamam bu kadardır.
  • bir bu motivasyon konuşmacılarına para verenlere şaşıyorum bir de yaşam koçlarına.

arkadaşım senin aklın ve iraden yok mu, ne gerek var başkasının seni yönlendirmesine, ne yapacağını söylemesine. ilham ya da fikir arıyorsan araştır çok başarılı insanların hayatlarını, tüm çıkış yolları var oralarda.

prim vermeyin ünlü olunca, zengin olunca veya babasının şirketinin başına geçince mevlana kesilen insanlara.
  • an itibariyle gerçekleşmiş olan etkinliktir.

tijen karaşın diksiyonu yine beni benden almıştır.
  • izledikten sonra kendime çok haksızlık yaptığımı fark ettiren etkinlik.
hesabın var mı? giriş yap