• 7 ekim tarihinde izmir'de gerçekleşecek bağımsız ted organizasyonu. teması "ya öyle değilse?". konuşmacıları henüz belirsiz. temennim oytun erbaş'ın da aralarında bulunması. biletler henüz satışa çıkmış değil.

https://www.tedxizmir.net/konusmacilar
  • dün bir çılgınlıkla vip biletlerimizi aldık ve yarın orada olacağız. bazı şeyler için kuruş vermezken tedx için degecegini düşündüm. umarım bu fikrimde yanılmam . güzel hatta mükemmel olacağını düşünüyorum. başarılar!
  • tedxalsancak'a gitmiş biri olarak, aldım biletimi ikinci etkinliğe de geldim.

yer seçimi kötü. 100 tl lik biletimle sahneyi göremiyorum. gerisini organizasyon bitimi editleyeceğim.
  • mekan seçimi kötü ulaşım çok zor. hadi öğle saatlerinde geldik akşam 19:30’dan sonra ne halt edeceğiz bakalım. zaten bulabildiğim biletle oturdum kahvehane sandalyesinden kimseyi görmek mümkün değil. dinliyorum sadece.
  • ilk oturumu bitirdik. an itibariyle mükemmel olarak devam etmekte olan organizasyon. çok keyifli, komik ve ilham verici sohbetler oldu.
  • içerisinde bulunduğum organizasyon. sahneyi ve bilet parası dışında konuşacak bir şeyleri olan, beslenebilmeyi başarabilenlerle konuşmak isterim. yeşillendirin o dostlar.
  • türkiye'nin ilk kadın temalı bağımsız ted konuşmalarını organize eden oluşum. dinleyicilerinin çoğu da kadındı pek tabi. eril dilin bu kadar hakim olduğu bir dünyada dişil söylemlerin neler olduğunu merak eden bu kadar az erkeğin olduğunu bilmek üzücü olsa da, bu da bir başlangıç, diğer şehirlerin tedx organizasyonlarına da örnek olması dileğiyle...
  • 9 şubat'ta bir yenisi daha düzenlenecek olan bağımsız ted konuşmalarının izmir ayağı. konuşmacıları henüz duyurulmamıştır. teması ise neden olarak belirlenmiştir. bugünden itibaren 5 günlüğüne %25 öğrenci indirimi ile biletler satışa çıktı.

beni de artık sosyal medya gönüllüsü yapsınlar bari, gayet gönüllüyüm, benim kadar şu başlığa yazan yok.
  • yeniden organize etmelerini arzu ettiğim bağımsız organizasyon. temaya bağlı olarak konuşmacı olabilirim *
hesabın var mı? giriş yap