şükela:  tümü | bugün
 • teknosa'nın 2015 şubat ayı ortalarında piyasaya süreceği operatör. ayrıca kendi markası ve ürünü olacak ilk ürün.
  avea altyapısıyla hizmet verecek.
 • 16 şubat itibariyle 81 ildeki tüm teknosa mağazalarında satışa sunulan teknosa mobil, bimsa’nın bilgi teknolojileri altyapısı ve telekom danışmanlığı ile hayata geçirildi. teknosa mobil, “her şey dahil teknoloji” mottosuyla, cihazdan operatöre kadar tüm ihtiyaçları tek bir noktada karşılamayı amaçlıyor.
 • teknosa'nın gsm hizmeti.
 • tarifemdeki internet paketinin bitmesi ile, faturaya ek olarak almış olduğum 34 liralık internet paketinin ücretini faturama yansıtmayan gsm hizmeti. faturaya eklemediler ek paketin ücretini. halbuki ek internet paketini alırken faturanıza yansıyacak diye üstüne basa basa belirtmişlerdi. ilginç. böyle bir gsm hizmeti işte.
  çekim gücü konusunda söyleyecek birşey yok. taahhütüm olmasa bir saniye durmam.
 • kesinlikle bulaşmayın derim. ben bir salaklık ettim 200 300 lira tel.den indirim alıcam diye mevcut operatorumden vazgeçip teknosa mobil e geçtim. eski tel.im arızalı olduğundan yeni tel.almistim. fakat hattım 6 gün sonra açıldı. tel.im de arızalı olduğundan telefonsuz kaldım. çalışan bir insan olarak elimin kolumun nasıl bağlandığını bir düşünün. neyse 6 gunu n sonunda hat açıldı ama internet çok yavaş. doğru dürüst foto video açmıyor. şuan kendime küfredip duruyorum ne ettim ben diye! üstelik 2 yıl taahhudum m var. 1 haftadır bu teknosa mobil sinir sistemimi alt üst etti. aldığım tel.den bile soğudum. yani ama haa diyin bulaşmayın teknosa mobile
 • şu entryimde kampanya ile aldigim telefonunu ovmustum.

  ancak hat kalitesi olarak diyebilirim ki rezaletin de otesinde.

  altyapi olarak avea yi kullanip avea'dan daha kotu hizmet vermeyi nasil beceriyorlar anlamak mumkun degil. istanbul, izmit gibi merkezi yerlerde gupegunduz hat kesiliyor. tarifedeki paketi tuketince ek internet paketinin 1 gb'i 22 tl. evet yanlis okumadiniz.

  teknosa'dan sikca alisveris yapmis ve genelde de verdigi hizmeti begenen biriyim ancak bu hat girisimi tamamen fiyasko. sakin ha sakin uzak durun.

  sakin diyorum bak.
 • ben de teknosa mobile üçyüz liralık hediye çeki sayesinde kananlardanım. doğuda bir ilçede görev yapıyorum ve ev değişikliği sonrası yeni evimin hiçbir yerinde şebeke çekmiyor. şikayette bulundum. bölgeye yönelik yeni yatırımlarının olmadığını söylediler. uzun vadede belki yatırım yapabilirlermiş. söylerlerken de uzun konuşmalar sonrası "zorla mı sattık beyfendi" tarzı bir cümleye maruz kaldım. yok bir de zorla satacaktınız. tabi bu söz için de şikayetçi oldum.şimdi hattı caymak istiyorum. hediye çekini istiyorlar. tüketici mahkemesine vermeyi düşünüyorum. sabancıya kadar çıkarım gerekirse.
 • 48 megabaytlık yurt dışı internet kullanımına 700,00 tl fatura bedeli çıkaran, verdiği hizmet açısında rezalet, halkla ilişkileri açısından edepsiz bir operatör firmasıdır. alacağınız bir telefon üzerinden 200,00-300,00 tl indirim yapacakları için asla bu operatörü seçmeyin. her kuruşumuz haram zıkkım olsun.
 • uzak durulması gereken operatör. teknosa turuncu tarife 29 olanından 2 ay önce aldım. 1 yıl taahhütlü. 4 gb internetim bitti ve hızım 1 kbps ye düştü. ek paket bilmem ne falan da yok kalakaldım ortada internetsiz