• "gel de foto kıvırcıkta fotoğraf çekilelim. (gülücük)"
  • "ben de seni."

ama öncesinde giden son mesaj da şu ki: "tamamdır kaydettim seni."

:(
  • degerli günahkar abonemiz.gecmiste olan namaz, oruc, zina, kumar, kari kiz, disko, bar ve alkol borclariniz bulunmaktadir. azrail'in "tatliya baglayalim" kampanyasi yogun istek üzerine uzatilmistir."götü kurtar" yaz 2223 ye gönder ahirette sorulacak 50 soru cebinize gelsin.
  • "dün, ankara'ya bir paket göndermek için arkadaşımdan adres almam gerekiyordu. sms paketim olmadığı için sınıf arkadaşımın telefonunu kullandım. şu an telefonunu kullandığım ve adresini istediğim iki arkadaşım, bana sevgili olduklarını söylüyorlar. ne ara konuştular, ne oldu, hiçbir şey anlamadım. nasıl insanlar var lan? insanlar nasıl fırsat kolluyorlar. yıllardır sana mesaj atarım. bir kez asılmadın bana. pislik"

gece gece dumur edendir.
    arkadaşın hayranlığını da anlamış olduk bu vesile ile.
  • cevap vermeyince bende alındın sandım :p
  • -offfff uyuyamıyorum:s
  • şimdi ismini verip kendisini rencide etmek istemiyorum;

''o amk. rahatsız etme özelliğini telefonundan kaldır''
  • özledimm.
  • x ticaretten otomobiliniz için bilmem ne şeysi. ne bileyim dondurmayıcı mıdır nedir. arabam olmadığı için ilgimi çekmediğinden göz gezdirip sildim. çok yalnızım mesajını aldınız sanırım.
  • "beklenen 2013 gelinlik koleksiyonu magazalarimizda. randevunuzu hemen alin, %10 indirim kazanin. forum ıstanbul, bagdat cad, cevahir magazalarimiza bekliyoruz."

gönderenin de bir hedef kitlesi olması gerekliliği iyiniyetini hala taşıdığım mesaj.

lan olm 40 yaşında döşü kıllı, eti puf erkeğine gidecek mesaj mı o ?
hesabın var mı? giriş yap