• beni gece bu saatte heyecanlıdıran süper olay.

olum bir kere de bok atmayın da şu olayın gerçek olma ihtimalinin hayalini kurarak keyfe varın. ne yani böyle bir şey olamaz mı? olabilir. ihtimal dahilinde mi? evet. ee takipte kalın ve keyfini çıkarın.

(bkz: uzaylılar vardır susma haykır)
  • korktum ve merak ettim .
  • tanıdığım eşcinsel erkeklerin hepsinde (bkz: attention whore)luk var dı o yüzden uzaylıları görmeden hypelanmayacağım olay.
  • google translate işi bozuyor. yani bir amerikan olsaydım cümleyi tam olarak öyle kurardım.

bu şu demek oluyor ki; o cümle önce ingilizce yazılmış ve google translater aracılığıyla endonezceye çevrilmiş. çevrilen cümleyi geri çevirdiğinde tabi ki anlamlı bir ingilizce cümle çıkıyor ortaya.

ne kadar gelişirse gelişmiş olsun evet dostum; google translate almanca, fransızca kısa cümleleri bile olması gerektiği gibi ingilizceye çeviremezken endonezce uzun bir cümleyi siksen çeviremez.

ekşi analiz timi gizli bir yerlerden bildirdi.
  • oxford profesörleri tarafından oluşturulmuş, kolları başkan roosevelt ve adolf hitler'e kadar uzanan, toplu mastürbasyon ayinleri yapan, ahlakî silahlanma ile sosyolojik devrimler planlayan, evanjelist grupların komplo teorilerine bile günlerini ayıracak kadar işsiz biri olarak benim ilgimi çekmeyen olay. reddit'te bile tatmin edici bir tin foil hat kitlesi bulamamış olması, ne kadar tırt olduğunun bir başka göstergesi. üç beş kişilik bir organizasyon ile herkesin kendi evinde yaratabileceği, basit bir gizem. amatörü eğlendirir.
    (bkz: phone fraud)
    (bkz: wangiri voicecall scam)
  • reklam yapmak/trollemek amacıyla yapılmış bir kurgu.

lakin eğlenceli ve sağlam buldum.
    basit bir şekilde kodlanmamış olsa, çözülmesi uzun zaman alsa yahut gerçek uzmanlar gerektirse tadı kaçardı ki bir kurgu için bunun olmasını kimse istemezdi.

twitter'dan hesap açıp endonezya dilinde mesaj atma kısmı biraz gereksiz olmuş. hele evinin izlendiğini yazmışken, bu kısmı daha iyi kurgulayabilirdi.

amatör bir internet trollemesi için oldukça iyi.

puanım 8/10
hesabın var mı? giriş yap