şükela:  tümü | bugün
 • piyasada profesyonel çözüm üreten temizlik firmaları hakkında giriştiğim araştırmaların sözlük ahalisine fayda sağlama zamanıdır şimdi. büyükten hallice bi kobiyseniz illa ki bir gün ihtiyacınız olacak. ya su basacak, ya leş gibi bi çalışma ortamı olacak yıllar içinde bıkkınlık gelecek ya da hali hazırdaki temizlik firmandan memnun değilsen buraya geleceksin elbet sözlükçü.

  http://www.yesiltemizlik.com/ istanbul avrupa yakası
  http://www.elvantemizlik.com/ istanbul anadolu yakası
  http://www.bursatemizlik.com/ bursa
  http://www.guzelevimizmir.com/ izmir
  http://www.kozatemizlik.com/ ankara
 • günümüzde çalışan insanın yoğunluğu nedeniyle gereksinimi iyice artmış firmalardır. işin kötüsü ankara istanbul izmir gibi metropollerde sayıları yüzlerce olmuş ve kalite konusunda çeşitlilikleri artmıştır. peki iyi ve güvenilir olanları nasıl seçeriz, aslına bakarsanız burada imdadımıza yeni nesil hizmet alım siteleri yetişiyor. bu siteler yardımı ile teknolojik bir pazar yeri oluşuyor ve hem uygun fiyat alıyorsunuz hemde daha önceki iş bitirme ve kullanıcı yorumları ile gerçekten kaliteli hizmet veren temizlik firmalarını seçebiliyorsunuz. ankara için özellikle kullanıp memnun kaldığım bu hizmet alma platformlarından bir tanesi teklifix'dir. ilan bırakınca site sahipleri sizin gereksiniminize uygun şirketleri önünüze sunuyor siz sadece seçiyorsunuz.istanbul'da da hizmet verdiğini biliyorum deneyen varsa görüşlerini paylaşabilir.
 • cıtı pıtı ,2+1 boş,hem de gayet bakimli evin temizligine 300-350 tl isteyen firmalardir.toz almayacaksin,esya cekip yerlestirmekle ugrasmayacaksin,halı yok,koltuk yok,kitap,mutfak esyasi vs yok,buna ragmen bu paralar isteniyor.biraz pahali firmalardır kanaatimce.
 • temizlik yapan ablaların kazandığının 2 katını cukkalayan şirketlerdir.
 • sözlükte entry'deki kelime içine web site adresini gömüp aklı sıra seo yaptırarak çok ucuza reklam yaptığını zanneden firmalardır.

  ver bir yazara 10 tl. gömsün linki kelime içine. bir de güzelleme yazsın. 10 tl'ye google da üst sıralara çıkma garantisi.

  her ne kadar sözlüğün linkleri no follow olmasına rağmen google ekşi sözlük gibi sosyal medya platformlarını çok sevdiği için reklamcıların ekşi sevdası hiç bitmiyor.

  foil kardeşim yapma bunu. tek tek incelemeyeyim entry'lerini. yapma güzel kardeşim. yapma babam.
 • rezalet hizmete haiz olanlarından biriside teklifix tir.

  temizlik için teklif aradım fiyatlar korkunç. armut iyi armut.
 • bizim emmi oğlu bu işi yıllardır yapıyor. bu konu hakkında bende bildiklerimi söylemek isterim. şöyle ki, profesyonel temizlik yapmak hiç de öyle kolay değil. evet hepimiz evlerimizde zaman zaman temizlik yaptığımız oluyor. ama adamlar mesela eve girdikleri zaman makinelerle koltukları yıkıyorlar. halıları alıp yıkama fabrikasında yıkıyorlar. akabinde eve giren temizlikçi ablalar baştan aşağı her yeri temizliyorlar ve çıkıyorlar. duvarlarda problem varsa buhar makinesi ile bilmem kaç psi buhar basıp tertemiz ediyorlar. tabi kullandıkları kimyasallar da marketten alınanlar gibi günü kurtarıcı değiller. yani özellikle yaza ve kışa girerken iki kere yaptırmak lazım hede hodo falan filan.

  adamların siteleri de şu
  temizlik malzemesi firması

  bu da ev temizlik firması
 • anneannemin evi için izmir ev temizliği firması fazla bulamadım, güvenemedim de açıkcası. çoğu merdiven altı firma gibiler. armut com gibi sitelerden neydüğü belirsiz bir firma ile çalışmak istemedim hem de armut firmadan çok kazanırken. bende kendim mahallemize yakın yan sokakları gezdim buca yıkık kemer civarında özokname temizlik firmasını buldum. yeni bi apartmanın altındaki dükkanda kendilerinin yeri, girdim anneannemin durumunu falan anlattım, derman bey sağolsun ona göre uygun temizlikçileri gönderdi (anneannem tutucudur biraz evine yabancı erkek almaz o bakımdan). temizlikten memnun kaldık şimdi düzenli olarak yaklaşık 6 aydır çalışıyoruz kendileri ile. en azından işini temiz yapan birisi sahibi firmanın.

  adamın sitesi bu
  izmir ev temizliği

hesabın var mı? giriş yap