• öldüğünüzden emin olmak istemiştir. annemlerin köyünden geçen bir kamyoncu köyden bir kızın üzerinden de geçmişti, sonra da "lan ben bir şeye çarptım galiba" diyerek kontol etmek için geri geri gidip, kızın üzerinden bir daha geçmişti herif. buna benzer bir şey olabilir, kontrol amaçlı yani.

not: kız yaşıyor, evli, mutlu ve çocuklu şimdi.
  • 2006 yılında beni terkeden eski sevgilimin yapmış olduğu olaydır. sonrasında yine terketmiştir ve yine terketmiştir ve yine terketmiştir. her defasında "bu sefer senin beni terkedeceğinden korktum" diyerek gençliğimle oynamıştır. beşinci dönme çabasında "artık sende keyif alacak bir taraf bulamıyorum, yoksa olabilirdi aslında." diyerek noktayı koymuşluğum vardır. kız bana defalarca koymuş ama ben hala nokta koydum diyorum iyi mi:/
  • ilk terk edişte yeteri kadar tatmin olmadığını gösterir sevgilinin. geri dönüp tekrar terk ederek ölüm vuruşu yapmak istemiştir ama ayıp etmiştir.
  • ilki ciraklik, ikincisi ustalik eseridir.
  • sağlama yapmak denir buna.
  • ilk terkedişinde hata yaptığını sanmıştır. geri döndüğünde hata yapmadığını anlamıştır.
    ya da
    alışkanlığına yenik düşmüştür. zaten hayatından çıkarmaya karar verdiğin kişiyi sevmiyorsundur. sevince kaybetmekten ödün kopar.
  • +düşündüm de...
    -...
    +olmuyor ferdi, yürütemiyoruz. denedik ama olmuyor işte.
    -eeeehh anayın amı artık ya!
  • iki tane net çıkarımı vardır;

1- terk eden sevgilinizin şerefsizin önde gideni olduğunu öğrenmiş oldunuz, tebrikler!
    2- artık salaklığınıza doydunuz (di mi???), tekrar tebrikler!
hesabın var mı? giriş yap