• 2011 yılında istanbul merkezli kurulan firmadir.
    özellikle el işçiliği tesbih ve yüzükleri takdire şayan son zamanlar da hızla büyümeye giren istanbul, ankara, nevşehir mağazalarını hizmete sunan insanlar tarafından beğenilen bir oluşum e-ticaret işini de başarıyla götürdüğü ortada. franchise hizmeti de vermeye başlamış.

tesbihane

not: bu başlığın açılmadığını görmüş olmak da şaşırttı. neden? bende bilmiyorum.
  • tam bir başarı öyküsüne sahip tesbih satış firması. gerçi tesbihten ziyade yüzük ön planda. yüzükhane olmuş. güven veren bir site gümüş yüzük meraklılarına hitap ettiğini söyleyebilirim. tabi yüzük ve tesbih kombinasyonları da güzel gerçekten. bu arada internet üzerinden tesbih alacaksanız farklı firmalar da mevcut ama henüz bir şey yazılmamış haklarında. keza geçenlerde tesbihane'yi arattığımda hiçbir şey yoktu şaşırmıştım. farklı firmalara gelecek olursak tesbihcibaba, tesbihcininyeri, şehzadetesbih, tesbihcisefa gibi yerler de mevcut. buralar ateş ve sıkma kehribar yönünden çeşit bulunduran siteler. zaten en yüksek ilgi bu tesbihleredir.
  • saat satmasalar iyiymiş. ya da az biraz kalitelisini satsalar...

tesbihleri güzel ama.
  • burda satılan gürcistan oltusu ve erzurum oltusu tesbih ler arasında rekor denecek bi fiyat farkı var ama insan diyor ki acaba kaliteleri de o kadar farklı mi
  • verdiğim siparişi 6 günde kargoya vermeyen aradigimda 8 dk hatta bekletip musteri temsilcisine meramimi anlattiktan sonra atölye ye sorayım diyerek gittikten sonra rahat bi 5 dk de o şekilde bekleten sonra kusura bakmayın sizin ürün biraz gecikmeli gönderilecek gibi saçma sapan bir cevap veren ne zaman gonderilir dedigimde de kem kum eden kuruluş. ürünün açıklamasında 1ila2 is günü içerisinde kargoyla verilir diyordu siparisimi iptal ettim. alternatif varsa girmeyin derim.
  • hepsiburada.com'dan tesbihane marka bir tesbih sipariş ettim aynı anda tesbihane.com'dan da bir yüzük sipariş ettim. hepsiburada tesbihi 2 günde kargolarken tesbihane tam 8 gün olmasına rağmen sadece 1 tanecik yüzüğü kargoya verememiştir. tedarik konusunda sıkıntı yaşıyolarmış *. tamam ürünleri güzel gibi ama böyle amatörlük olmaz.
  • kehribar ürünlerinde güvenerek alışveriş yapmamı sağlayan markadır.bu tip ürünlerde sahteciliğin önüne geçmek için markalaşma sürecine saygı duyuyorum.özellikle damla kehribar tespihleri harika.satanlar bilgili ve olası şikayetleri oldukça dikkate alıp,üstünde duran bir sistemi var.
    olumsuz olarak da saat satmaları konsept dışı.ayrıca çeşitlilik düşük.çok sayıda aynı üründen var.kisiye özel hissettirecek tasarım sıcak gelmiyor,ortaya çıkacak ürünü bilmeden çoğunluk riske atmak istemiyor.tespih için imame konusuna abartı bir bölüm ayrıldığını düşünüyorum.tasarımın,taşların modellerinin harman edilerek özelleştirilmesi gerektiği düşüncesindeyim.
    yüzüklerde ceşitler tatmin etmiyor.güzel yapılan modellerin sayıca çokluğu çekici gelmiyor artık.
    yüzüğü siyasi ya da ideolojik bir simge dışına çıkaracak her modelini sabırsızlıkla bekliyorum.
  • buradan özel bir gün için sipariş verecekseniz eğer; tavsiyem 1 ay öncesinden verin. belki o güne yetişir siparişiniz.
    yoksa sizin de, benim gibi, o özel gün geldiğinde rezil olmanız kesin.

edit: ha bu arada ben herhangi bir kişiselleştirme uygulamadan iki haftadır bekliyorum. aman diyeyim hediyenizin üstüne yazı falan yazdırmaya kalkacaksanız iki ay önceden verin siparişi.
  • güvenilir olmayan e-ticaret sitesidir. satın alırken +10 stok yazan ürünler satın alma işleminden sonra elimizde yok bahanesi ile bekletiyorlar ve daha sonra konuşmak yada yazışmak için kimseye ulaşamıyorsunuz.
  • “ markaya para ödersin kar farkını çok koyarlar. ” diyen mezatçılardan daha insaflı ve daha güvenilir olma olasılığı yüksektir.
hesabın var mı? giriş yap