• the butterfly effect'in devam filmi. filmde yağan yağmurda yağmur damlalarını minik tetris parçaları olarak görüyorsunuz ve ancak bu parçalar düzgün birleşip bir sıra oluşturabilirse su birikintisi oluşuyor.
  • şu da örnek teşkil eder mi, bilemedim ama:
    çocukken o kadar çok mario oynuyordum ki, servisle okula giderken mario'yu çatılardan, ağaçlardan, sokak lambalarından, arabalardan atlatıyordum. hatta kafamı da hareket ettiriyormuşum, bi keresinde biri farketmişti de, ne he yok ha tepkisi vermiştim. hayatımı etkileyen çok bi yönü olmadı ama, yoksa oldu mu?
  • ben teee askerdeyken bir tane tetris götürmüştüm gündüz oyna,oyna, oyna ...... en sonunda gece nöbette iken etraftaki, çalı, kaya v.b. nin karartılarının oluşturduğu bloğun üzerine, onu dolduran uyumlu başka blok iniyormuş gibi görüyordum. galiba buna tetris etkisi deniyormuş, bunu daha bugün öğrendim. entersan bir olaydı.
  • oldukça başarılı, yine japon abiler yapmış yapacağını. master modu efsane olmuş. tetrisin yanında efektleri ve müzikleri muthiş olmuş. ekstra olarak içerisinde marathon, master gibi diğer modları da içinde barındıran tetris.
  • şu sıralar günde en az bir saat oynadığım bir diğer tetris oyunu. bir de multiplayerı olsa tadından yenmeyecek ama hayırlısı bakalım.
  • efsane derecede güzel ve rahatlatıcı olmuş bir tetris oyunu. gönül ister vr cihazım olsun bir de o şekilde deniyeyim ama bu haliyle bile oldukça başarılı. müzikler için diyecek söz bulamıyorum. hani bu oyun için daha ne kadar iyi olabilirdi bilmiyorum. keşke bir de metal ve rock modu olsa valla guitar hero gibi olur.
  • aşırı rahatlatıcı tetris klonu - ama klavyeyle oynamak zor.
    sırf şunu rahat oynamak için joypad vs bakıyorum
  • vr ile ilginç deneyim yaşatan tetris oyunu. çok rahatlatıcı bulmadım, daha çok içine çeken bir yapısı var, keyifli. müzikler oldukça iyi.

(bkz: playstation vr)
  • varlığından xbox games showcase etkinliği sırasında "connected" guncellemesinin duyurulmasıyla haberim olan muhteşem oyun. öyle güzel görsel efektler ve uyumlu müzikler var ki; işin oyun kısmı bahane kalıyor. gece ışıkları kapatıp, kulaklığımı takıp oynuyorum, gerçekten büyülenmiş gibi hissediyorum oynarken. keşke hak ettiği ilgiyi görse.
  • olağanüstü bir oyun. gamepass sahipleri muhakkak bu oyunu indirip denesinler.
hesabın var mı? giriş yap