• sofia coppola'nın en kötü filmi.
  • (bkz: vakit kaybı)

bir film için bu kadar kesin ifadeler kullanmak yanlış olabilir ancak gerçekten berbat bir film.
  • eğer psikoloji öğrencisiyseniz istemeseniz de filmi bir psikoloji öğrencisiyim gözüyle izliyorsunuz
    eminim psikoloji bilimiyle uzaktan yakından alakanız olmasa bile suçun ailelerde olduğunu anlamışsınızdır.

%100 suçlu olan aileler demiyorum elbette ama bazen görünen köy klavuz istemiyor.
    kimseyi suçlayamayız ana emma watsonun karakterinin annesi çok korkunçtu. o karıyı allah nasıl biliyorsa öyle yapsın.
  • film 2008-2009 yılları arasında calabasas teenagerlarının gerçekten yaptığı soygunlardan esinlenmiştir.'the suspects wore louboutins' adlı vanity fair makalesine dayandırılmıştır senaryo.ve çok aptalcadır ki gerçekte de paris hilton evinin anahtarlarını paspasın altına koymuştur,bunu gören nick ve rachel (marc ve rebecca'nın gerçek isimleri)eve defalarca girip çıkmıştır.3 milyon'u aşkın vurgun yapmıştır bu gençler,sebebi ise rachel'ın manipülator,spoiled bir tip olmasıdır.
  • filmin sadece (bkz: emma watson) olduğu sahnelere izledim. kızların çoğu sahnesinde özellikşe emma'nın rolünde (bkz: effy stonem) vibe aldım.
hesabın var mı? giriş yap