• brezilyalılardan ölümüne dayak yediğim oyun. bi an sürekli beni dövmeye and içtiler sandım ama türklere komple gıcıklarmış.
  • "biraz lsd almam gerek" cümlesini kurduğum sırada ortamda bulunan annemin şoke olmasına neden olan oyun.
  • oyun ilk çıktığı zamanlarda gecelerce başından kalkmayarak 10 kişi soygun yapardık, felaket bağımlılık yaratmıştı bünyede, sonra gitgide azaldı tabi heyecanı ama bir anda tekrar özlenebilen bir oyun. yıllar sonra döndürtebilen. yunanlılar ve brezilyalılar ile chat makaraları unutulmaz. *
  • exit hospital on me akımının hala devam ettiği oyun.
  • hala oynayan varsa eklesinler narkory olarak, oynayalım çete kuralım şerefsiz olalım ors.. ç.. olalım.
  • sonunda app üzerinden oynanacak browser tabanlı yılların oyunu. barındırdığı argo dil ve oynanış tarzı ile eşi benzeri yoktu. alpha sürecinde imiş app, "pici döv"mek için sabırsızım.
  • türklerin hala başarılı olduğu oyundur. top 20 listesine bir bakayım dedim, yine 2 tane türk arkadaş çıktı.

eskiden oynayanlar bilir, dreamteam diye bir türk çetesi vardı, oyunu kasıp kavururdu. ilkokul yıllarımın en eğlenceli oyunudur kendisi.
  • şunun bir appini çıkarsalarda oynasak be, eskisi gibi
  • 12 yaşımda beni uyuşturucu, gece kulübü ve fahişelerin dünyasıyla tanıştıran oyun. hayata böyle atıldık işte biz, bodoslama daldık gece hayatının içine..
  • 10-14 yaşlarımda delicesine oynadığım oyun. şimdi tesadüfen yeniden keşfettim 13 sene sonra yeniden dönmek ilginç hissettiriyor. birçok şey aynı kalmış birçok şey değişmiş. güzel bir nostalji oluyor
hesabın var mı? giriş yap