• keyifli sıfatı bir filme ahan da bu kadar yakışır..."bana keyifli film göster" deseler işte bu filmi işaret ederim..
    kasıklarınıza ağrılar sokacak mertebede kahkaha fışkırtmıyorsunuz belki ama dozuyla gülmece efekti ve yüzünüzde eksilmeyen bir tebessüm ile çıkıyorsunuz salondan..

--- spoiler ---

eddie'nin son sahnede beliren ve ikinci kez dünya evine girdiği şahıs ise eva longoria sanırsam*..hey maşşallah eddie'ye..duruyor duruyor turnaya tam gözünden isabet ettiriyor vallaha.

--- spoiler ---
  • tipik bir farrelly brothers & ben stiller isbirligi. belden asagi, yaslilik, tuvalet muhabbeti esprileri ile bugune dek ne yaptilarsa aynisi mevcut. romantik komedi - hanim iteklemesi denklemiyle sinema koltugunda izlemek varmis kismetimde pisman degilim. su an filmi hatirla desen aklima dusen tek imge ; malin akerman. ne o duymadiniz mi? duyarsiniz... duyacaksiniz... :)
  • er kişileri evlilikten tiksindirmek için biçilmiş kaftan.
    ben stiller gayet güzel oynuyor da film bir yere gitmiyor. bedava bulursanız kaçırmayın.
  • an itibariyle imdb notu olarak 5.8 i değilde, en azından bi 6.9 u hakettiğine inandığım film. evet tipik espiriler yine var ama sinemadaki herkes koptuğuna göre hala işe yarıyor demektir. en başındaki düğün konuşması sahnesinde de kopacaksınız..

ha bir de: michelle monaghan' ın kiss kiss bang bang deki güzelliği bu filme nedense fazla yansımamış. yine de çok şirin..

--- spoiler ---

seks sırasında:
    -cock me! cock me!!
    -i believe i am "cocking you"!
    -cock me like a black man!
    -are you crushing any pussy these days?
    -dad, what is it with you and crushing pussies?
    -lets try another position. lets try the missionary.
    -what the fuck is missionary?
    -you know.. the normal.. men on top of the woman thing..
    -oh, can you jackhammer me while doing the missionary?

çoluk çocukla gitmeyin :)
    --- spoiler ---
  • tam anlamıyla eğlencelik ve iç rahatlatmalık bir film. bir hafta korku, gerilim diye yardırdıktan sonra iyi gider, bünyeyi açar ve yeni maceralara hazır hissettirir. özellikle eşeğin taklavatı hatunun tekine doğrulttuğu sahne yere yatırmıştır. çok çok komik bir film değildir ama bir yudum tebessüm tadındadır işte..
  • sırf sonu için bile izlenebilinecek hafif, ayva tatlısı gibi, bir komedi.
  • ben stiller'ı ve tarzını seviyorsanız izlemelisiniz. çerezlik bir komedi filmi. evlilikten soğutuyor denmiş ama daha çok eş seçimine dikkat edilmesi gerektiğini vurguluyor bence.
    acele etmenin yanlışlığını ve bazı detayların zannettiğiniz gibi olmadığını, sevgilinizle derinlemesine konuşmak gerektiğini anlatıyor film.
  • konusu bana ben stiller ve jennifer aniston'ın oynadığı along came polly'yi hatırlatan film.
  • ben stiller versiyonundan farklı olarak 1972 yapımı film gelmiş geçmiş en başarılı romantik komedilerden biri olarak kabul edilmektedir. mavi ay'dan tanıdığımız cybill shepherdgüzelliğinin zirvesindedir. bir başka detay ise filmdeki performansları ile eddie albert'in en iyi yardımcı erkek, jeannie berlin'in ise en iyi yardımcı kadın oyuncu dalında oscar adaylıkları olmasıdır.

http://www.imdb.com/title/tt0068687
  • ben stiller ve michelle monaghan'nın başrollerinde oynadığı komedi,malin akerman adlı hatunun görmediğimiz hiç bir yeri kalmamiştır herhalde diye düşündüren film
hesabın var mı? giriş yap