şükela:  tümü | bugün
 • buffy the vampire slayer'in ilk ana kotusudur. bilinen en eski vampirlerden biridir. darla'yi vampir yapan bu eleman 100 yildir the hellmouth'ta hapistir ve buffy'i oldurup tekrar dunya'ya donmeye calismaktadir. buffy'nin ilk olumune sebep olan kisidir . ilk sezonun sonunda buffy tarafindan oldurulur.
 • buffy'den çok önce, the master dr. who'nun ezeli düşmanydı. kendisi manyak bir time lord'dur, en az doktor kadar inkarnasyonu vardır, kendisin ilk oynayan aktör 1974'te nevşehir'de film çekerken kazada ölmüştür.
 • fallout 1 in kötü adamıdır.richard moreau adıyla doğmuş olup military base'deki f.e.v kazanlarına kazayla düşmüş,orda aylarca kaldıktan sonra garip bir biyolojik kütleye dönüşmüş ve temas ettiği her şeyi,gerek makina,gerek canlı absorbe edebilme yetisi kazanmıştır.super mutantları bu yaratmıştır.görüntüsü iğrençtir,military base'deki odalarda bulunan canlı parçaları masterın parçalarıdır.

  dip not olarak military base'e haroldla birlikte girmiştir,harold'da burda bir miktar f.e.v'e marus kalmıştır,bu yüzden tam manasıyla mutant değildir.

  edit:kadın sesi çok seksidir.
 • paul thomas anderson 'un yeni projesi. başrole philip seymour hoffman isimli güzel adamı koymuş bu sefer. filmin hikayesi de anderson'a yakışır biçimde enteresan. 1950ler. karizmatik ve dahi bir adam yeni bir din kurar, peşinden kitleleri sürükler. kim bilir nerelere göndermeler gider. şimdilik bize beklemek düşüyor.
 • kadrosunda joaquin phoenix, amy adams ve laura dern de bulunuyor. 2013'te gösterime girecek diyorlar. lan arkadaş, sinema sektörü çok afedersin iyice yarrağı yemişken, şu adamın yeni filmini izlemek için 6 sene beklemiş olacağız, iyi mi?
 • (bkz: john simm)
  (bkz: doctor who)
 • 2013 e kadar mal mal bekleyeceğimiz paul thomas anderson'un son projesi. kadro sağlam gibi, en azından muhteşem philip seymour hoffman var.

  ortalıkta bir sürü yeni film varken, yeni bir sürü proje üretiliyorken ben neden paul thomas anderson'un the master'ını bekliyorum ki.. çünkü bu adamın filmografisi sinemanın geleceği de ondan.
 • yine ağzımızı bilmemkaç karış açık bırakacak, gelecekteki merakla beklenen paul thomas anderson projesi.
 • paul thomas anderson'ın yönettiği filmin çekimleri sona erdi. ne yazık ki çekimleri sona erse de filmi daha epey bekleyeceğiz gibi görünüyor. anderson eğer filminin oscarlarda yarışmasını isterse 2013 aralığına kadar bekleyeceğiz bu filmi. ölme eşeğim ölme yani. bu filmde amy adams'ı izlemek süper olacak. uzun bir zamandan sonra ilk kez ciddi bir rolde oynayacak. müthiş oyuncu philip seymour hoffman de kadroda. joaquin phoenix de üç-dört yıl aradan sonra sinemaya bu filmle dönecek. kadro sağlam yani. filmin tom cruise'un baskısıyla iptal edilmeye çalışılmasını da hesaba katarsak filmi merak etmemek elde değil açıkçası. anderson gene suya sabuna dokunan bir film çekmiş besbelli. tom cruise'a ve onan gerzek tarikatına saydırmasını bekliyorum. zaten filmin konusu da bu. bir adam kendi kıçından bir din/tarikat uydurur, kazma kitleleri peşinden sürüklemeye başlar. filmin epey tartışma yaratacağı, scientology tarikatını tekrar medyanın önüne koyacağı kesin. tom cruise'un başını ağrıtabilir film.
 • scientology tarikatı ile alakası olmama ihtimali olabilir filmin. zira paul thomas anderson, tom cruise'a özel gösterimle izletmiş filmi. magnolia zamanlarından beri de iyi arkadaşlar zaten tom cruise gidip de engellemeye çalışmaz paul thomas anderson'un filmini. bu ön gösterim de dedikoduların gerçek olmadığını gösteriyor.

  ayrıca joaquin phoenix abimize oscar şansı sunacak gibi duruyor film. daniel day lewis'e 3.yü de verelim demezlerse şansı yüksek gibi görülüyor kısacık fragmandan bile.
hesabın var mı? giriş yap