• bir ghost whisperer bölümü.
  • lord huron'un yakinda cikacak olan yeni albumu strange trails'in habercisi.

lord huron - the night we met

ı am not the only traveler
    who has not repaid his debt
    ı've been searching for a trail to follow again
    take me back to the night we met

and then ı can tell myself
    what the hell ı'm supposed to do
    and then ı can tell myself
    not to ride along with you

ı had all and then most of you, some and now none of you
    ı don't know what ı'm supposed to do, haunted by the ghost of you
    oh take me back to the night we met

when the night was full of terror
    and your eyes were filled with tears
    when you had not touched me yet
    oh take me back to the night we met

ı had all and then most of you, some and now none of you
    ı don't know what ı'm supposed to do haunted by the ghost of you
  • çok hisli şarkı. dinledikçe hemen odama çekilip zaman makinesini hazır edesim, şu sözleri yazan insanı içine koyasım geliyor. gel kardeşim istediğin olsun, belli ki yüreğin paramparça. şimdi git ve yeniden başla demek istiyorum.

"i had all and then most of you, some and now none of you."

avucundaki su gibi kayıp gitmişlere...
  • ağlıyorum her ne kadar erkekler ağlamaz deseler de, dinliyorum ve gerçek hayattan kopup geçmişe gidiyorum. helal lan sana lord huron!
  • 13 reasons why'da kullanılmasının ardından daha sık duymaya başladığım hüzünlü lord huron şarkısı. bayağı şarkıyı her duyduğumda haykıra haykıra eşlik edesim geliyor.
  • ...
  • ilk defa sesim büllur gibi olsa da bende mirildansam dedigim sarki. bazi seylerin eksikligi fazlalik gordugunuzde ortaya cikar. mukemmel bir sarki gordugunuzde ve o zamana kadar sesiniz ile hic yakindan muhatap olmadiysaniz o zaman farkedersiniz.
  • sahane bir parca, ben de 13 reasons why ile ogrendim, gec ogrenmisim.
  • 13 reasons why dizisi sayesinde tanıdığım hafif, tatlı bir acı veren sizi uçurumun dibinde rüzgarı hissetmenizi sağlayan , yalnızların müziği.kulaklığı takıp sokaklarda kaybolmalık
  • tüylerinizin diken diken olmasına sebebiyet verecek değişik bir şarkı. sözleri ayrı güzel, melodisi ayrı güzel. melankolik/indie müzik sevenler için gün içinde birden fazla dinlenilmesi kaçınılmaz. 13 reasons why dizisiyle baya popüler olmasını bekliyordum ama kısmet olmadı.
    yıllar sonrası edit: hala güzel şarkı olduğunu düşünmekle beraber yeterli duygu aktarımının olmadığını düşünüyorum. bazı şarkılar bazı zamanlarda ve durumlarda güzel.
hesabın var mı? giriş yap