• 5*18 friends: rachel, sigara içmediğinden dolayı patronuna yeteri kadar yaklaşamamakta, ve bu durumun kariyerine kötü etki edeceğini düşünmektedir. ross'un oğlu ben bir çorba reklamında oynayacaktır ama olayların gelişimi sonucu ilginç bir şekilde joey ile rakip olurlar. monica ve phoebe, rachel için sürpriz doğum gübü partisi planlamaktadırlar ama monica'nın aşırı plancılığı phoebe'yi sinirlendirir.

phoebe: okay, let's discuss rachel's birthday. i say we throw a surprise party this weekend.
    joey: whoa-whoa, but her birthday isn't like for another month.
    phoebe: yeah but if we throw her a party on her birthday, then it's not a surprise.
    monica: i think it's a great idea. yeah, we could have a dinner party and just invite her close friends.
    joey: ross!! we're having a surprise party for rachel!!
    ross: (from the bathroom) okay!!
    joey: done.

konuk oyuncular :

joanna gleason (as kim clozzi) jane sibbett (as carol) megan ward (as nancy) judy kain (as the casting director) jim wise (as kyle) jack allen (as ben) charlie allen (as ben) matt weinberg (as raymond)

yayın tarihi : 8 nisan 1999
  • sigara içen patronu ve sigara içen diger rachel konumundaki kiz bütün plan programi sigara içilen yerde yaptiklari için rachel da bu planlarin disinda kalmak istemediginden sigara içtigi yalanini söyler onlara ve içer de yanlarinda ama arkadaslari ne kadar igrenç kokuyosun der demez anlarlar durumu ve müdahale ederler duruma.
hesabın var mı? giriş yap