• what i like about you dördüncü sezon beşinci bölümünün adı.
  • netflix'te bugün yayinlanan zengin kiz, fakir oglan konulu çerezlik film. klişe klişe diye götünü yirtan tiplerden degilseniz izleyebilirsiniz rahatlıkla. sacma kaygilariniz varsa hiç baslamayin bile.

6/10
  • --- spoiler ---

2019 abd yapımı romantik komedi filmi. chris nelson tarafından yönetilen filmin senaristleri steve bloom ve randall green'dir. film, steve bloom'un the stand-in adlı romanından beyazperdeye uyarlanmıştır. filmin başrollerinde noah centineo, laura marano, odiseas gerorgiadis, camila mendes ve matt walsh gibi oyuncular yer almışlardır. basit bir gençlik filmi olarak değerlendirilebilecek 90 dakikalık yapım, yine de sıkılmadan izlenebilen iyi bir film sayılabilir. ayrıca filmin çekimleri new orleans'ta yapılmıştır. son olarak, filmin imdb.com puanı 6,1/10.

konusu
    brooks rattigan (noah centineo), en popüler kızla çıkmak, en iyi arabayı kullanmak ve en iyi okula gitmek isteyen genç bir adamdır. ancak hayallerini gerçeğe dönüştürecek kadar parası yoktur. para kazanmak için önüne çıkan tüm fırsatları değerlendiren brooks, bir gün genç bir kızı dansa götürmek için para alınca, bunu bir işe dönüştürmeye karar verir. refakatçiye ihtiyacı olan zengin kızlara eşlik etmek için bir uygulama geliştiren brooks’un işleri, beklediğinden de iyi gider. şaşalı bir dünyaya adım atan brooks, bu süreçte birçok farklı kişiliğe bürünür. bir süre sonra gerçekte kim olduğunu sorgulamaya başlayan brooks, kim olduğuna ve de istediğine karar vermek zorunda kalır.

netflix resmi sitesi - https://www.netflix.com/title/81019888

imdb.com - https://www.imdb.com/title/tt8201170/

wikipedia - https://en.wikipedia.org/…i/the_perfect_date_(film)

trailer - https://www.youtube.com/watch?v=cxwoxikyazy

--- spoiler ---
  • adı gibi durmayan şahane bir film olmuş.

tam şu klişe filmi izleyip kafamı dagıtayım derken beni inanılmaz derece de kendine çekti.

kesinlikle dialoglar şahane insanı kendine inanılmaz bağlıyor filmin sonunu biliyorsunuz ne olacağını biliyorsunuz nasıl biteceğini %90 biliyorsunuz ama yine izlemekten kendinizi alamıyorsunuz işte o kadar güzel film olmuş

--- spoiler ---

21 son sahnesi sürekli akıllara geliyor ama gelse de önemli değil.

--- spoiler ---

(bkz: the secret life of walter mitty)*
  • dün gece izlediğime hiç de pişman olmadığım noah centineo minnoşlu film.

konusu klişe olsa da diyalogları çok sürükleyici, laura marano'nun sert kız tavırları da o kadar gerçekçi ki, kız gerçekte de böyle biri mi diye merak etmedim değil*. noah ile çok şirin bir ikili oluşturmuşlar.

yalnız şu camila mendes denen gençlik dizilerinin hem şaşı hem de şeşi beş bakan meymenetsiz tipi, ne kadar overrated bir insan yarabbi? başrolmüş gibi filmin bütün reklamlarına serpiştirmişler bu meymenetsizi. popülerliğin gözü kör olsun...

kimse bahsetmemiş de odiseas georgiadis de çok iyi oynuyordu, seni başka filmlerde de görürüz umarım yiğidim*.
  • izlerken iyi hissettiren tatlışko bir film. hayvan gibi yakışıklı noah centinao ve penelope cruz'un neredeyse aynısı olan laura marano'nun uyumları çok güzeldi. bir erkeğin gözünden anlatılan romantik komediler daha farklı seyirde ilerliyor klişe gibi ama aslında değil. hikayenin başı sonu belli olsa da hoş vakit geçirilebilir.

öldü denilen romantik komedi türünü tekrardan dirilten netflix'e de teşekkürü bir borç bilirim. ne izlesem diye düşünürken bunların filmlerine düşüyorum hep shddhjhdjs.
  • sözümona komedi olan naromantik film. lan bu filmdeki bütün kızlardan güzeldi şu noah
  • sözümona komedi olan naromantik film. filmdeki bütün kızlardan güzel şu noah onu biliyorum da. esas kız da kesin yozgatlı ya da çorumlu. çok yapmacık bi film.
  • gayet tatlı bir film olmuş.

oyuncular başarılı, konu güzel.
  • bu filmi kötü yapan şey her sahnesinin klişelerle dolu olması, senaryosunun sıradanlığı falan değil. netflix'in bu kategorideki filmlerine az biraz hakim olan biri izlemeye başlarken farklı bir beklenti içinde olmaz zaten. bu filmi özellikle kötü yapan şey temposuzluğu ve feci sıkıcı diyalogları. bir romantik komediden hiç değilse sizi uyanık tutacak kadar eğlenceli olmasını beklersiniz ama burada onu bile başaramamışlar. 5.9 imdb puanıyla netflix'in en kötü işlerinden biri.
hesabın var mı? giriş yap