• "i'll face it with a grin" ile başlayan, "i'm never giving in.. on with the show" diye devam eden bölümde artık zirve yapan kısım, şarkının çıldırma, çıldırtma anı olarak kayıtlara geçer. her bir ayrı dinleyişte aynı lezzeti verirken, tüyleri diken diken yapmaktan geri kalmaz.
  • 29-30 geçişinde hayatta geçmişe dönüp baktığında, ordan da kafayı kaldırıp önüne baktığında daha da anlamlı gelen aşmış queen şarkısı. çünkü en çok palyaço olma sanatı hayat. kol kırılacak, yen içinde kalacak. ve gerekirse her yer yen içinde kalacak ancak şov devam edecek.
  • ilk gençliktir, alkoldür, muhabbettir ya da kısaca en damarından nostaljidir.
  • tıksırana kadar içtiren şarkı.
    (bkz: adaletini siktiğimin dünyası)
  • ne zaman dinlesem bana icimdeki o gucu farkettiren sarki. 2 - 3 senedir eger yikilmadiysam o da bu sarki yuzundendir. normalde rock da yuksek sesli muzik dinlemeyi de sevmem ama bu sarki benim icin bir istisna. buyuk ihtimalle gelmis gecmis en guzel sarki. hatta bir sarki da degil, sihirli degnek.
  • gelmiş geçmiş en güzel şarkılardan biridir. her dinlediğimde içimi hem garip bir hüzün kaplar hem de umut. bir insan ölüme bu kadar yaklaştığı bir anda nasıl bu kadar güçlü sözler haykırabilir? bu şarkıyı tarif edebilmek için çok daha farklı sözler söylemek istiyor insan ama kelimeler yetersiz kalıyor.
  • freddie reyiz'in veda hutbesi.
  • fredi bagins abimin performansının doruk noktasıdır bu şarkı. hani şu şarkıyı dinledikten sonra "gel buraya amını yurdunu siktiğimin" dese bana alınmam, gücenmem.
  • 26 yıllık ömrümde dinlediğim sanırım en güzel şarkı.

bunun tek sebebi 1 kere de dinlemiş olsam 378928469726 kere de dinlemiş olsam aynı coşkuyu aynı heyecanı arzuları %100 iliklerime kadar hissettirmesidir.
hesabın var mı? giriş yap