aynı isimde "the walking dead (oyun)" başlığı da var
  • glenn'in haykırışları ile biten bölümden sonra,morgan ve aikido beni pek sarmadı.herkes glenn reisi merak ediyor.ayrıca o kadar kursa gitmişsin teknik öğrenmişsin,koskoca morgan'ı yere indirmişsin,o aylak bir anda seni nasıl ısırdı?neyse gelecek bölüm bomba olacak diyorlar.
    --- spoiler ---

6. sezon 4.bölüm
    --- spoiler ---
  • --- spoiler ---

tabitha ölmedi bence çöp konteynerinin altında saklanıp sıvışacak.

--- spoiler ---
  • --- 6x4 spoiler ---

güzel bir bölüm oldu. ben twd'nin bu tarz bölümlerine bayılıyorum. tamam 6. sezonun ilk 3 bölümü aksiyon filan iyiydi fakat sürekli öyle bölümler olsa twd'nin anlamı kalmaz. bu tarz bol diyaloglu ve karakterleri inceleyen bölümler bence dizinin en iyi yaptığı iş.

morgan'ın bu halleri ekibe zarar verecek. son sahnede yaptığı akıl işi değil. lan o psikopat öyle bırakılır mı? kesin gruptan birine zarar gelecek. öyle bir durumda şu morgan'ın yaptığı anlaşılırsa, rick gelmeden kaçsın morgan.
    eastman karakteri çabuk harcandı. keşke yolları ayrılsaydı da ilerleyen bölümlerde görme şansımız olsaydı.
    john carroll lynch çok iyi oynamış.

--- spoiler ---
  • hümanist diye sövdüğümüz morgan'ın bu haline nasıl geldiğini anlatan, ikili diyaloglarıyla ve kamera açılarıyla... yok lan yarak gibi bölümdü, bir saatimi çaldılar amk oturup izledim sıkıla sıkıla mal gibi.
  • suyun yanında karate çalışan elemanları en son 89 yılında vhs kasetten van damme seyrederken görmüştüm. sezon finali ayarı ilk üç bölümden sonra tempo düşürmüşler. metal kasetlerinde 5. sırada yer alan slow aşk şarkıları gibi.
  • gecenin bir yarısı olmuş 6×4 ü izlediğim yetmiyormuş gibi acaba tek mal ben miyim diye sözlük okudum.

şimdi rahatım uyuyabilirim.
  • --- spoiler ---

lan oğlum diziyi seviyoruz, diyaloglara bayılıyoruz hepsi tamam da, dizideki şu ölüm şekillerine bir karar verin artık. ya çok basit; ya da çok çetrefilli yapıyorsunuz. koca aikidocuyu nasıl böyle ısırtırsınız amk. herif geleni gideni sopaladı morgan'da dahil, gittiniz çaylak zombiye ıstırttınız, bari yalatsaydınız da tam olsaydı ibne senaristler. siz bir, game of thrones senaristleri iki, akp üç. ne çektik sizden be...

--- spoiler ---
  • --- spoiler ---

super baba'da ki alim'in triplerini izledik 1 saat boyunca...!
  • --- 1x1 ve 6x3 spoiler ---

1×1'de rick kendisini kurtarmak için kendini tehlikeye atan glenn'e "bunu neden yaptın?" diye sorar. glenn de "bir gün ben de aynı duruma düşersem belki birisi de benim için aynı şeyi yapar diye yaptım" der.

1x1 atın başına üşüşen bol zombili bir tepeden çekimle sonlanırken , 6x3 de yine benzer şekilde nicholas'ın başına üşüşen bol zombili tepeden çekimle sonlanır.

1x1'e atıfta bulunarak glenn'in bir şekilde kurtulacağıni düşünüyorum.

hatta glenn ile oyalayıp 8. bölümde daryl ile bizleri vuracaklar gibi bir his var içimde.

--- 1×1 ve 6x3 spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap