• görsel deki gibidir.
  • çok iyiymiş lan. keşke uygulansa. seyir oranını net bir şekilde artırır, oyun kalitesine çok katkısı olur.
  • henry bi dur allasen biz ıslak imzalı tutanakları nasıl koruyabilirizin peşindeyiz. 15 mayıstan sonra gel konuşalım.
  • hakem mevzuu dışında hicbiri mantıklı değil
  • ulen yazsana ne tavsiye etmiş tembel herif, link bırakıyorsun bide sanki adamın ağzından duyacakmışız diye açtım, ne idüğü belirsiz bir ekran görüntüsü birde milyon tane anlam bozukluğu var cümlelerin içinde.

ilk öneriye katıldım bu arada denenebilir.

en üsteki yazarı engelleyeceğim birde seri eksiliyeceğim çok sinirlendim. sanki günde 100 başlık açana 10 kontör yüklüyorlarmış gibi millet başlık açma yarışına giriyor acele acele abuk sabuk başlıklar.
  • "3 gol atan takıma ekstra puan" önerisi aşırı saçmadır. şikeyi patlatır.

zaten averaj diye bir şey var. havaya gitmiyor o attıkların...

kaldı ki maçlar 3-2 gibi tek farklı ya da 4-3 gibi yenilen takımların da bu sayıya ulaştığı skorlarla biterse ne yapacaksın?
  • 3 korner 1 penaltı olsun.
    gol atan çıksın.
    hakem ayağına top gelince vurabilsin. yazık o da insan onun da canı çeker.
    stilli 5 puan bacak arası 12 puan kafa 3 puan.
  • beraberlik halinde puan verilmemesi yeterdi aslında
  • bence de hiçbir takım 10 kişi kalmamalı aşırı saçma oluyor..
  • üçüncü ve beşinci kural çelişiyor. henry gibi müthiş bir zekaya sahip eski yıldızdan daha yaratıcı şeyler beklerdim. mesela renksiz hoca şunları öneriyor

- 0-0 biten maçlarda iki tarafa da puan verilmemesi
    - var sisteminin her devre sadece birer kere teknik direktörün talebiyle devreye sokulması
    - kasti yapılan her faule anında sarı kart çıkartılması
    - sakatlanıp kenara alınan oyuncunun en az üç dakika oyuna geri dönememesi
    - yan hakemin bayrağını pozisyon sonunda kaldırma saçmalığı kaldırılmalı
    - ofsaytta ayaktan hiza alınmalı
    - endirekt serbest vuruşun kaldırılması
hesabın var mı? giriş yap