• guardian of the galaxy'nin ilk filminden beri hiç bu kadar eğlenmemiştim. teşekkürler marvel.
  • kimse ayıplamayacaksa eğer gora'dan sonra en fazla güldüğüm bilim kurgu filmidir. pek çok sahnesindeki esprileri son derece zekice buldum.. fazladan spoiler vermeye hiç gerek yok. mantık falan da aramayın lütfen gidin, izleyin ve eğlenin...
  • --- spoiler ---

haftanın sinir ve stresini atmak için izlenecek eğlenceli ve renkli film. loki için gitmiştim ve çok beğendim hatta yanımda götürdüğüm marvel sevmeyen arkadaşımlarım da beğendi. yalnız thor'un tek gözü kör olmasaydı iyiydi. hazır dünya'ya gitmişken strange doctor'umuz bir baksın lütfen.

--- spoiler ---
  • thor filmlerinin içindeki en iyi olmasının yanı sıra zannımca yapılmış en iyi süper kahraman filmi. ben bir marvel filmini izlerken bu kadar keyif aldığımı hatırlamıyorum. eleştiresim bile gelmiyor. çok keyifliydi. bir saniyesinde bile filmden koparmadı. gidin izleyin.
  • uğursuz film.

vizyona girmeden önce ve girdikten sonra, "ya thor'a gidelim. çok güzel filmmiş." dediğim ne kadar kişi varsa ya aram açıldı ya ayrıldım ya da plan iptal oldu. en sonunda tek başıma gidicem o olacak.
  • 4dx olarak kaçırılmaması gereken bir film.
    uzun zamandır bir filmden bu kadar keyif almamıştım.
  • vaat ettiğini veren film.

olağanüstü bir film değil belki ancak izleyiciyi tatmin ediyor.
  • o kadar da bi havası yok
  • izlerken uyuduğum 3d film.
  • geçen hafta izlediğim ve iyi ki de izlemişim dediğim film. hem çok eğlendirdi hem de thor karakterine biraz daha sempati beslememe sebep oldu. şimdi yalan yok; iron man varken, hulk varken thor ve filmlerine öyle aman aman bir hayranlık duymuyordum. lakin bu son film ile birlikte bir değişiklik, bir canlılık gelmiş chris hemsworth'un canlandırdığı karaktere.
    spoilerlı inceleme sevenler için hakkında şöyle de bir yazı var.
hesabın var mı? giriş yap