şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: arien)
  • yeni bir sekizinci nesil yazar, hoşgelmiş.
  • tüm iddalarıma rağmen pes 2009 da gol dahi atamadığım beni feci şekikde hüsrana uğratan adam önümüzdeki maçlara bakacağız artık.
    (bkz: ısmarlama entry)
    (bkz: kumar borcu namus borcu)
  • tüm iddalarıma rağmen beni tekrar pes09 da hüsrana ugratmış hakkaten profesyonel oldugunu kanıtlamış insan. saygı duyuyoruz.
    (bkz: zorla giriyorum lan)
  • 25 şubat'ta gerçekleşen uçak kazası'nda siyah bir duman görüldükten sonra çakılmanın gerçekleşmesi hakkında yaptığım "j.j.abrams. kokuyor" yorumuma istinaden, şahsım için "böylesine bir trajediyle dalga geçmek için dizileri kullanan sik kafalı" tabirini yapacak kadar ince, hassas bir yeni nesil sözlükçü. canım benim.
  • tilion j.r.r tolkien'in kurguladığı fantastik evren eä'da ainur ırkına mensup bir maia olarak tanımlanmıştır. vala oromë'nin maia hizmetkarlarından biridir. ölümsüzdür ve doğumu arda diyarının doğumunun öncesine dayanmaktadır. tilion kaynaklarda insanların tanıdığı ve adını bildiği bir maia olarak geçer. ay'ın sorumluluğu ondadır ve arien'i sürekli takip eder, bazen güzelliğinin büyüsüne kapılıp ona yaklaşır ve diyarlara karanlık çöker. ayrıca tilion, arien'e kıyasla daha istikrarsızdır ve ondan daha hızlı hareket eder.
  • ayı yönlendirmesi için seçilen gümüş aşığı maia.