• morning after dark ile coşturan aşmış kişi. clubların fazgeçilmezi. duramıyoruz yerimizde efendim, mütemadiyen coşuyoruz. *
  • kimse kimseyi kandırmasın, dev bir kaplumbağa lan bu adam.. her an takım elbiseyi fırlatıp teenage mutant ninja turtles melodisiyle uçup kaçabilir gibi duruyor..
  • şarkıcı olsam parasını verip bu adamı oynatırdım klipte. prodüktörüm sanıp tutarlardı beni. hatta tutamazlardı.
  • surat ifadeleriyle gayet de çekici olmayı başarabilen seksi bir erkek kendisi.
  • piyasanı mı artırmak istiyorsun, tozlu raflarda unutuldun mu? sen yeşilleri göster yeter, timbayla bir düet patlat yeter. bu adamın kesin 18 tuvaletli, 20 banyolu, 39 odalı malikanesi vardır. ahanda buraya yazıyorum.
  • nina simone'ın ''oh sinnerman where he gonna run to ''adlı şarkısını ''oh timbaland ''diye uyarlamıştır.fena da olmamış hani...her yerden çıktığıda doğrudur.(bkz: part of me)
  • çok sevimli adam bu ya. hakkaten. böyle gözler filan felfecir okuyor, şirin mimikler, enerjik bakışlar tavırlar falan. öyle de seviyorum kendini müziğinin yanında. hani yolda filan görsem, "what up timbo?" der bi hayfayf, yetmez yahu, haysiks çakarım, o derece.
  • bu kamilin promiscuous diye bir feati varmis, az once rast geldim. bir anda oyle bir sempati duydum ki ''ommmunagodumununsiskosu seni'' diye ensesine gommek icin cildiriyorum su anda. ''they call me thomas, last name crown'' derken nasil bir yuz ifadesi lan o. bak konusamadim. adam gecir bana, agzimi yuzumu sevgiyle kir diye bagiriyor resmen ya. yakaliycam olm seni.
  • bu yetenek avcısı, hit parça jeneratörü sempatik amcamın kliplerde girdiği tripler belli bir konsept dahilinde hep, uzun incelemeler neticesinde nihayet timbaland'i çözdüm lan.

timbaland tarzı klip nasıl çekilir?

1- evvela yanında güzel bi bayan olmalı. veyahut justin timberlake. mümkünse ikisi birden.
    2- kamera yüze odaklandığında burun delikleri şişirilir, gözler pörtletilir. suratta "nooluyo amk" ifadesi belirmeli.
    3- uzak plan çekimlerde robot dansı yapılır, değişik birtakım figürler sergilenir.
    4- yakın plan çekimlerde yine şaşırmış bir ifadeyle sağ veya sol el suratın değişik noktalarında gezdirilir , yeri gelir "allahım ne bok yicem şimdi ben" dercesine işaret parmağı alna dayanır.
    5- birden fazla kişiyle aynı kadraja girildiğinde omuzlar aşağı yukarı sallanma suretiyle oynatılır, "skimde bile değil" mesajı verilir.
    6- çoğunlukla şarkıyı söyleme görevi justin veya seksi hatun kişiye bırakılır, gerekli yerlerde yakın plan çekim eşliğinde "hey", "ho", "aaeeaeaee" şeklinde nidalarla araya girilir.

tebrikler, nurtopu gibi bir timbaland klibiniz var artık!
  • amerika'nın serdar ortaç'ıdır. bu kadar kolay beste yazan ve hepsini hit sarkılar arasına sokabilen garip bi insandır. he dinliyormuyum hayır.
hesabın var mı? giriş yap