1798 entry daha
  • hiç yoksa günde 30 bayan arkadaş beğenip hiç feedback almadığım program hayır kaldırmayada kıyamıyorum napsam bilemedim
  • her onunuze geleni saga atmazsaniz ve secici olursaniz zannediyorum ki uygulama server tarafinda yaptigi "ogrenme" ile size begenebileceginiz tipteki kullanicilari daha cok gostermeye basliyor.

bir arkadasim 2 ay kadar once is icin geldi, o sirada yanimda kaldi. herif su an turkiye'de dizi sektorune girse basrol oynayabilecek tipte ve yapida, manken gibi bir adam ama cok mutevazi bir karakteri oldugundan o islere hic meraki olmamis.

hal boyle olunca adamin saga attigi hepsi match oluyor. bu yuzden de bulusmak istemeyecegi tipleri saga atmiyor ac gibi. match'lerden de karsi taraf yaziyor ilk; cunku erkeklerde oldugu gibi kadinlar da eli yuzu vucudu duzgun biriyle cikmaya birlikte olmaya ac. ayrica piyasada duzgun gozukup manyak gibi konusan, ilk mesajdan kadinin agzina yuzune vermekten giren o kadar cok sapik var ki, azicik duzgun konusunca bile muhabbetin ne kadar hizli "bulusalim mi" noktasina geldigini gorseniz aglarsiniz. (alt metin: duzenli spor yapin kendinize bakin kendinizi gelistirin)

bunun denemesini yapmak icin ayni yerde ayni ayarlarla actik yan yana. benim profil evvelden sildigim icin yeniydi. ona gosterilen profiller elf kizlarindan olusurken bana gosterilen profiller mordor civarindan geliyor gibiydi, onunkilere kiyasla. adamin ulastigi kitle dan bilzerian'in yaninda takilan tiplerden hallice.

yani turkiye'de calismiyorsa sebeplerinden biri milletin herkesi saga cekiyor olmasi olabilir. computer science'ta bir laf var, "garbage in garbage out." yil olmus 2017 ve her haltta bir machine learning varken, tinder'da da elbet olacak.
4863 entry daha
hesabın var mı? giriş yap