• hiç yoksa günde 30 bayan arkadaş beğenip hiç feedback almadığım program hayır kaldırmayada kıyamıyorum napsam bilemedim
  • her onunuze geleni saga atmazsaniz ve secici olursaniz zannediyorum ki uygulama server tarafinda yaptigi "ogrenme" ile size begenebileceginiz tipteki kullanicilari daha cok gostermeye basliyor.

bir arkadasim 2 ay kadar once is icin geldi, o sirada yanimda kaldi. herif su an turkiye'de dizi sektorune girse basrol oynayabilecek tipte ve yapida, manken gibi bir adam ama cok mutevazi bir karakteri oldugundan o islere hic meraki olmamis.

hal boyle olunca adamin saga attigi hepsi match oluyor. bu yuzden de bulusmak istemeyecegi tipleri saga atmiyor ac gibi. match'lerden de karsi taraf yaziyor ilk; cunku erkeklerde oldugu gibi kadinlar da eli yuzu vucudu duzgun biriyle cikmaya birlikte olmaya ac. ayrica piyasada duzgun gozukup manyak gibi konusan, ilk mesajdan kadinin agzina yuzune vermekten giren o kadar cok sapik var ki, azicik duzgun konusunca bile muhabbetin ne kadar hizli "bulusalim mi" noktasina geldigini gorseniz aglarsiniz. (alt metin: duzenli spor yapin kendinize bakin kendinizi gelistirin)

bunun denemesini yapmak icin ayni yerde ayni ayarlarla actik yan yana. benim profil evvelden sildigim icin yeniydi. ona gosterilen profiller elf kizlarindan olusurken bana gosterilen profiller mordor civarindan geliyor gibiydi, onunkilere kiyasla. adamin ulastigi kitle dan bilzerian'in yaninda takilan tiplerden hallice.

yani turkiye'de calismiyorsa sebeplerinden biri milletin herkesi saga cekiyor olmasi olabilir. computer science'ta bir laf var, "garbage in garbage out." yil olmus 2017 ve her haltta bir machine learning varken, tinder'da da elbet olacak.
  • muhtemelen bu yazacaklarım defalarca yazılmıştır buraya ama ben de not düşeyim.

geçen ay can sıkıntısından plus üyelik alıp başka ülkelerde durum neymiş diye yola koyuldum. isveç maceramı şuraya yazmıştım.

(bkz: #1688069)

gerçi burda da hayatımda sanırım iletişim kurup kurabileceğim en güzel kızın sorduğu nerelisin sorusuna türkiye diye cevap verince 2-3 saat konuştuğum kız cevap atmayı kesip eşleşmeyi kaldırmıştı sdflkj

aklıma seul geldi ve ordan swipe'lamaya başladım. sevgili arkadaşlar böyle bir şey olamaz. gün boyu kullanmayıp sadece gece 10 dakika falan tindera girip uyudum. sabah telefonun internetini açmamla 5-6 tane eşleşme bildirimi geldi ki gayet de seçici davranıp öyle like atmıştım.

tahran'da(iran kızları çok güzel,çok makyaj yapıyorlar,aşırı şekilde bi burun estetiği yaygın),minsk'de(slav ırkının en güzel kızlarının belarus'ta olduğu kaanatindeyim),buenos aires'de ne bileyim bir çok yerde günde en az 10 tane eşleşme almak mümkün.

1 haftada eşleştiğim insanlardan tabi hepsine mesaj atmadım fakat 10-15 kişiye mesaj attıysam sadece 2 tanesi cevap vermemezlik yapmıştır. geri kalanlar gayet sıcakkanlı bir biçimde cevap verdi. havadan sudan 4-5 satır muhabbetten sonra hemen hepsi "seulde misin?,minskde misin?" tarzı sorular sordu ve bir şeyler yeme,içme muhabbeti döndü.

ayrıca sadece seks amaçlı bir program olduğunu da düşünmüyorum. en azından tek başına dünyanın bi ucuna tek başına gittiysen sosyalleşmek ve yeni insanlarla tanışmak için faydalı bence.

entry uzaktan beton bloğuna gibi görünmeye başladı kısa keseceğim. türkiye'de ise durum içler acısı. özellikle istanbul ve izmir'li kızlarımız gerçekten güzeller. dünyadaki bir çok lokasyona oranla bayağı güzeller ama çoğu instagramda takipçi kasıyor veya kaslı-bmw'li-yakışıklı-zengin berkecanlara pas veriyorlar.

sırf kaç eşleşme alacağım diye istanbul'da epey bir like atıp sonuçlara baktığımda. 1 fake 1 eskort 1 tane de tinder'da kendisine atılan mesajları twitterında ifşa eden bi kezoyla eşleştim.

yurtdışına çıkıyorsanız,sosyalleşme konusunda çekingenseniz veya canınız sıkılıp yeni insanlarla tanışmak istiyorsanız kullanmaktan zarar gelmeyecek bir uygulama.
  • boş boş uygulamaya gömmeyin, gayet severek kullanıyorum

hatta onlarca kızla eşleştim konuştum. 4 tane kızla buluştum, sohbet muhabbet çok zevkliydi yeni insanlarla tanışmayı severim.

3 tanesini beğenmiştim diğeri etkilemedi beni neyse sonra 2. buluşma içinde "öğlen buluşalım vakit gecirelim gezelim, akşamda ayrılmayalım beraber kalalım mı dedim" hayır demedi hiç birisi güzel vakit geçirdik. ayrı ayrı deneyim oldu bana (otel, yemek vs girdi hesap biraz ama olsun)

yani bok atmayın, kendi beceriksizliğinize bir çözüm bulun.

ama bir şey eklemek istiyorum, amk eşleşiyorsak sende beni beğenmişsin demek dimi, neden konuşmak istemiyor gibisin, sanki zorla eşleştik, sanki zorla sağa kaydırdın amk ne bu havalar ?
  • super like gönderdiğim kişiyle chat bugı yaşadığım uygulama.

1 hafta önce birine super like gönderdim ve karşılık verdi ama yazmadı. hala da yazmıyor. ben buna yazdım. 1-2 gün sonra yazdıklarım yok oldu ve yeni eşleşmişiz gibi gösterdi. sonra ben bir şeyler daha yazdım. az önce yine yazdıklarım silindi, yeniden eşleşmişiz gibi gösterdi. bunu yaşayan var mı? artık kızla konuşmayı geçtim*bu buga merak saldım
  • şaka maka daha önce çok dalga geçmek amaçlı yazdım da bu başlığa, daha önce hiç girmemiş ve kullanmamış biri olarak, üye olsam mı diye ciddi ciddi yorum beklediğim uygulama.

yoksa böyle bakir kalmaya devam mı edeyim?
  • son dönemde sık sık biriyle eşleşmiş gibi new match gösterip eşleşilen kişiye ait foto ve isim göstermeyen, programı kapatıp açtığınızda ise esrarengiz new match'in kaybolduğu program.
  • - tinder'ı amacına uygun kullanmıyorum
    - sevişmek isteyen yazmasın
    - sadece sohbet, sevişmek isteyen başka kapıya
    bunlar nota yazılanlar.

ingilizce yazıp, türkler sola çeksin yazanlar var.
    bu sebeplerden dolayı türkiye'de çalışmaz. mümkün değil.
    araba, ev, yat, kat türkiye şartlarında x10 demek ama sırf türk olmak eksi 1000 den başlatıyor.
  • son 24 saatte 3 kişiyle eşleştim ve konuşma buluşmaya geldiğinde ses soluk çıkmadı, çalışmayan uygulama
hesabın var mı? giriş yap