• fetöcülerin ve diktatör başkanlarını başından bir türlü def edemeyenlerin zırvasıdır.

beşiktaş taraftarı kadar duygusal, toplumsal olaylara duyarlı, aklı başında bir taraftar yoktur.
  • merak edip yabanci bir kaynakta arastirdim.
    okuyun ve sakin ama sakin merak edip denemeyin:

direkt beyne ulasir, etrafiniz bulaniklasir ve parlaklasir.
    alkol sarhoslugu gibi bir his verir .
    isik ve sese karsi hassaslasirsiniz.
    tiner (thinner) inceltici & cozucu oldugu icin dislerinizi de eritir. (doker)
    beyin kaslari ve damarlari daralir ve vucudunuzun kontrol mekanizmasi, hafiza yetenegi korelir
    (dort islem yapmakta bile zorlanirsiniz)
    tehlikeden korunma mekanizmasi cok fazla uyarilir ve cevredeki her sey "dusman nesne" olarak algilanir.
    aciyi algilama esigi degisir, ustte yazdigim dusman nesnelerden kurtulmak icin vucudunu kanatana kadar kasiyanlar, kafasini duvara vuranlar, kemikleri kirilana kadar duvari yumruklayanlar olur.
    cis ve kaka geldigini idrak edemez, altina kacirsa da farkina varmaz.
  • (bkz: celta vigo)
  • allah’a havale ettirir.
  • resim yapanlarda direnç geliştiği için kolay ulaşılamayan kafadır. (hiçbir bilimsel altyapısı yok sadece yağlı boyadan aşina olup su an kafayı bulamadığım için uydurdum)

evde kalmaktan sıkılıp iki kutu yağlıboya aldım annemin evindeki 30 senelik kapıları boyamaya başladım. camlar açık olsa da bazı yerler havalanmıyor. annemin kafası çok güzel oldu, dün çok güzel uyudum diye geziyordu, "uyumayıp sızdın" diye takılıyordum bugün salonda otururken meyvelere bakıp gülmeye başladı. ama nasıl hir gülmek? neye güldüğünü sordum. masanın üstündeki meyve tabağını gösterip "sehpanın altına saklasam baban görür, battaniyenin altına saklayayım diye düşündüm. battaniyenin altında çok komik oldular." dedi. bekliyorum devamında o kadar çok güldüğü şeyi söyleyecek diye ama devamı gelmedi. kadın buna gülmüş. babam ayrı tuhaf, mülayim sessiz sakin adamın çenesi düştü iki günde.

renk değiştirdiğim için ikişer kat atıyorum, çelik kapı ve pvcler hariç evde 12 kapı var. 4 kapıya tek kat yapıyorum, 5 gün daha bu kafayı çekeceğim ya da hızlanmam lazım. bizimkiler genelde diğer odalarda ben boyanın dibindeyim ama bu kafaya erişemiyorum.
hesabın var mı? giriş yap