• öyle bir kafadır ki bu;

yeri gelir twitter'da @allahcc'yi dava ederken bulursun kendini, ya da ne bilim allah'a çay servisi yaparsın... (o kendini biliyor)

yeri gelir yönettiğin ülkenin başındayken tüm ideallerini ağzından kaçırırsın; "dindar bir gençlik yetiştirmek istiyoruz."

haa bazen kendini sokakta, yalnız, evsiz ve öyle boş gözlerle etrafa bakarken de bulabilirsin.

düşüncelere, hayallere, rüyalara falan dalarsın... ama kendini çok net belli edersin.

tabii her ortamın tiner kafası farklı.
  • benim de dahil olduğum beşiktaşlıların çoğunda olan kafa.

yalnız bir yanlışı düzeltelim.

bilindiği gibi tinerin 2 çeşidi vardır:

bunlardan sentetik olanını açıkçası sikimize bile sürmeyiz, ama selülozik olanını da soframızdan eksik etmeyiz.

ekmek banıp yemişliğimiz vardır.
  • ilkokul 3'e giden whknew, karnesinde tek düşük notu olan türkçe dersinden 4 alır. (açıklama getirmek istedim, onun da nedeni berbat el yazım...) bunu gören baba whkenw, bu çocuk okumayacak diye yaz tatilinde sanayiye gönderir whknew'i.

kimse de dememiş mi la bu düşük bi not değil falan diye bilmiyorum.

eski elbiseler giydirildi ve ilk iş gününe gönderildim. daha ilk dakikadan pederin ustaya eti senin kemiği benim deyince, dedim bizim peder karaktersiz çıktı diye. lan oğlunum ben senin. insan bi bişi olursa karşında beni bulursun falan der. çünkü asıl yapılması gereken bu.

ve o ilk an. kapılar kapatılır (toz gelmesin diye. ama içerideki hava da dışarı çıkamaz.) boya yapan usta izlenir. başta biraz nefes darlığı çekilir fakat sonradan hayat güzelleşir. bolca ciğerlere çekilen kimyasallar sayesinde dünya artık toz pembedir. ustanın arkasında motor ile gidilecekken. bu geri zekalı kafayı buldu arkamda giderken düşer diye bizim peder bey çağrılır ve araba ile ilk gün servis atar.

sonra yavaş yavaş alışan bünye de o kadar etki etmez.

sabahları soluk benizli, akşam eve giderken kir ve boyadan rengarenk günlerim geçip gidiyor.

bu şekilde geçen 6 sene sonunda pro-tinerci olunmuştur.

şu an hala devam ediyor mu? hayır. ama bir yerden kokusu gelsin ister istemez ayaklarım o tarafa gidiyor. bununla kalmıyor. bu burun tinerin marka modeline kadar analiz edebiliyor.
  • bir din de olabilir.müslüman olmasın da tınerci mi olsun tinere mi tapsın?allahsız gudubet seni.
  • resim yapanlarda direnç geliştiği için kolay ulaşılamayan kafadır. (hiçbir bilimsel altyapısı yok sadece yağlı boyadan aşina olup su an kafayı bulamadığım için uydurdum)

evde kalmaktan sıkılıp iki kutu yağlıboya aldım annemin evindeki 30 senelik kapıları boyamaya başladım. camlar açık olsa da bazı yerler havalanmıyor. annemin kafası çok güzel oldu, dün çok güzel uyudum diye geziyordu, "uyumayıp sızdın" diye takılıyordum bugün salonda otururken meyvelere bakıp gülmeye başladı. ama nasıl hir gülmek? neye güldüğünü sordum. masanın üstündeki meyve tabağını gösterip "sehpanın altına saklasam baban görür, battaniyenin altına saklayayım diye düşündüm. battaniyenin altında çok komik oldular." dedi. bekliyorum devamında o kadar çok güldüğü şeyi söyleyecek diye ama devamı gelmedi. kadın buna gülmüş. babam ayrı tuhaf, mülayim sessiz sakin adamın çenesi düştü iki günde.

renk değiştirdiğim için ikişer kat atıyorum, çelik kapı ve pvcler hariç evde 12 kapı var. 4 kapıya tek kat yapıyorum, 5 gün daha bu kafayı çekeceğim ya da hızlanmam lazım. bizimkiler genelde diğer odalarda ben boyanın dibindeyim ama bu kafaya erişemiyorum.
  • (bkz: celta vigo)
  • allah’a havale ettirir.
  • fetöcülerin ve diktatör başkanlarını başından bir türlü def edemeyenlerin zırvasıdır.

beşiktaş taraftarı kadar duygusal, toplumsal olaylara duyarlı, aklı başında bir taraftar yoktur.
hesabın var mı? giriş yap