• amerika'da unlu markalarin indirimli fiyatlarla satildigi bir magaza.(bkz: marshalls)
  • normalde bile çok ucuz olan mağazaları, new hampshire eyaletinde vergi olmamasından ötürü ucuz ötesidir. akla gelebilecek her türlü markanın normalde 300, 400 dolara satılan ürünleri bu mağazalarda ortalama 10 dolar ile 20 dolar arası fiyatlara satılır. hem çok fazla çeşit vardır, hem de ürünleri defolu veya seri sonu değildir. alışverişi sevmeyen bir bünye bile bu mağazada uzun saatler boyunca kalabilir. kırk haramiler'in mağarasını şans eseri bulmuş ali baba gibi içerideki herşeye saldırılabilir.
  • amerikadan memleketine dönecek birinin eşe dosta hediye alabileceği süpersonik mağaza. türkiye'deki fiyatı dudak uçuklatan markaları çok çok ucuza alıp sizden umarsızca hediye bekleyenleri mutlu edebilirsiniz.zira sizin 12 dolara alacağınız bir nine west cüzdan ya da 14 dolara alacağınız ralph lauren gömlek gönülleri fethedecektir. işin kötüsü amerikada makul fiyatlara aldığınız ürünleri ülkenize dönünce mantık dışı fiyatlara satılırken gördükçe alışveriş de yapamaz olursunuz.
  • ender de olsa koska lokum ya da pasabahce sarap kadehi satildigina sahit olunabilen magazalardir.
  • tommy hilfiger marka deri cüzdanın on bir dolara satıldığı indirimli satış mağazaları zinciri. cüzdanın içine yirmi papel sıkışmış mıdır diye baktım ama beni gören görevli yok artık lebron james dedi *.
  • new jersey ve new york eyaletlerinin ross udur.
  • bugun, haftalardir icimde ukte olan alisveris hirsimi butun gucumle cikardigim magazadir kendisi, ustelik dknylar ralph laurenlar anne kleinlar hic bu kadar ucuz olmamisti hohoyt
  • dockers'ların yanından geçerken üstlerine tükürecek kadar ucuza alabiliyorsunuz.
  • allah belasini versin buranin, her gidiste bir sey alip cikiyorsun! sanki her sey 'lutfen al beni' diye yalvariyo sana, ki alisveris seven bi insan da diilim. dun mesela, ck tsirt gordum bayildim ama erkek icindi, modeli cok guzeldi; dusundum dusundum kime alsam la bunu diye, cevab veremeyip biraktim oracikta. hala aklimda :(
  • amerikaya giden her turkun "tavaf" etmesi elzem magazalardan birisidir. her sehir ve kasabada bulunur. gitmeden internetten gideceginiz yerdekinin adresini ve haritasini yaniniza alirsaniz rahat edersiniz. tj maxx'in kankalari ross ve marshalls magazalari da hemen her yerde bulunabilir.
hesabın var mı? giriş yap