şükela:  tümü | bugün
  • faşist isteğidir. etrafında hiç bir şeyin yesermesine izin vermek istemeyen, siyasal iklimi arkasına alıp kraldan çok kralcılık yapan lumpen arzusudur. vandalligi ohal kapsamında khk ile, birilerini göreve cagirarak legalize etme çabasıdır.
  • ttb ve tbb'den sonra yapılması gerekendir.

işi gücü marjinal sol grupları desteklemek olan stk görünümlü bu örgütün en azından yetkileri elinden alınmalı ya da aidat ve üyelik zorunluluğu ortadan kaldırılmalı.

cumhurbaşkanının bir an önce khk ile bu işi çözmesi gerekiyor, geç bile kaldı.
  • mühendisler odası adı altında mühendislerden para toplayıp karşılığında hiçbir şey yapmayan odadır. bu nedenle sonuna kadar desteklediğim durumdur.
    alt kuruluşları olan elektrik mühendisleri odasının kapısından 2 defa girmişliğim olmasına (üyelik ve üyelik iptali işlemleri), kendileriyle ilgili bir eğitim almamış ve herhangi bir işlem yapmamış olmamama rağmen 1000 liramı hiç etmişlerdir.
    içi reklam dolu gereksiz bir dergi yollarlar. aidatlara rağmen üyelerine verecekleri eğitimden ayrıca para alırlar (hükümetin vergilerimizle yol,tünel,köprü yapmayıp yap işlet devret modeliyle bizi daha çok düdüklemesi yönteminin aynısı).
    ayrıca üyeliğim döneminde elektrik mühendisleri odası şubesinden haftada birkaç defa hükümet karşıtı miting mesajları göndermekteydiler (diğer mühendis odaları da farklı değil). ya arkadaşım boşverin siz siyaseti, bizi geliştirmek için etkinlikler düzenlesenize. teknik konularda fikirlerinize saygılıyız ama ben siyasetle değil, bilimle uğraşan bir oda istiyorum.