• 9 şubat 1981 londra, ingiltere doğumlu aktör.

kariyeri thor ile yükselişe geçmiştir. çok yakın bir gelecekte bir çok filmde görmeye hazırlanabiliriz bunların en başında the avengers var.

loki rolüne gelince kendisi tarafından harika canlandırılmıştır, daha iyisini düşünemezdik. üstelik çok daha sempatik ve karizma olmuş çizgi romandaki loki'ye göre.

son olarak chris hemsworth ile birlerine çok iyi uyum sağlıyorlar.
  • thor ile chris hemsworth'un durağan oyunculuğunun yanında güneş gibi parlamış, seyircide şefkat ve ihtimam gösterme isteği uyandıran taze yetenek. bakalım daha daha neler yapacak?
  • thor'daki performansıyla iş var bu adamda dedirtmiştir.
  • midnight in pariste scott fitzgerald rolünde kısa da olsa hasret giderebildiğim oyuncu. sırada war horse ve deep blue sea var, hadi bakalım. sigara da yakışmış ellerine.
  • thor'daki loki rolünü çok iyi kıvırmış oyuncudur. öyle ki loki'ye inceden bir sempati ve hayranlık duyabiliyorsunuz. ayrıca her ne kadar thor filmi için saçlarını siyaha boyasa da kendisi buz gibi sarışın bir ingiliz evladıdır.

http://www.imdb.com/media/rm1204402432/tt0800369
  • benedict cumberbatch ile birlikte şu son iki yılda parlayıp adını ingiltere sınırlarının dışına taşıyan iki ingiliz oyuncudan biridir.
    2011 yılı kendisinin yılı olmuş durumda resmen. oscar'da yarışan iki filmde** birden rol aldığı ve 2012 yılında da yayınlanacak iki filmi** olduğu düşünülürse yolu bayağı bayağı açıktır kendisinin.
  • film izlerken,özellikle loki karakteriyle,inanılmaz derecede mesut özil'e benzettiğim aktör. sonra internetten arıyorum bir mesut'a bakıyorum bir tom'a, alakaları yok.
  • çok güzel gülen oyuncu insanı.

hatta ve hatta ben böyle güzel gülen birini görmedim. bildiğin içime güneş doğuyor güldüğünde.
  • kızların hastası olduğu adam. sözlük dışındaki internet ortamlarında maruz kaldığım tom hiddleston materyalinin haddi hesabı yok; burda niye bu kadar az entry'si var anlamadım.
hesabın var mı? giriş yap