• andrew garfield'dan farkını anlayamadığım oyuncu. spidey'e nasıl bir yenilik katacak? en azından jon watts seçimi şaşırtır diye umuyorum. asa butterfield - drew goddard dururken olacak iş mi bu, lan marvel.

(bkz: #49128080)
  • yeni rolünde basarili olmasini diledigim oyuncu, andrew garfield'dan sonra alismak zorolacak ama yorum yapmak için bir kaç filmini izlemek lazım
  • andrew garfielddan sonra olmıcağı gün gibi ortada andrew garfield bu rolü en iyi oynayabilecek kişiydi onun oynadığı iki filmde hoştu film süreleri uzatılsa eğlenceli yönünü daha fazla görebilirdik ama bu çocuk yani adı üstünde çocuk o kadar ufak ve cılız ki halı sahaya mecburiyetten bile çağırmam bunu marvel bir başka kötü kararı böyle giderse dc karşısında ezik hale gelecekler gerçi onlarda
    (bkz: fantastik dörtlü) de büyük hatalar yaptılar
    bu kadar büyük iki şirketin kafadan izleyici kitlesi olduğunu düşündüğü için bu kadar düşünmeden hareket etmesi çizgiroman seven benim gibi takip eden kişileri epey kızdırıyor
  • bana göre en iyi spiderman olma potansiyeli bulunan oyuncu. çünkü yaşı buna çok müsait. peter parker romanlarda lise öğrencisidir.tip olarak rahatlıkla bir lise öğrencisini canlandirabilir.
  • civil war filminde beğendiğim çocuk. spidey karakterine uymuş. kötü bir senaryo ile rezil etmezler umarım.

--- spoiler ---

örümcek adamın ağ kapsülü olayına sadık kalmaları içimi rahatlattı ayrıca
    --- spoiler ---
  • civil warda izleyip beğenenler neyi beğendi anlamadım çocuğun yüzünün göründüğü sahne 2 dk falan geri kalan tamamen senaryonun ürünü bir şey katmıyor role
    tony stark no
    iron man yes from iron man 2
    spiderman yes
    tom holland no
  • çizgi romanlarda okuduğumuz spider - man i böyle genç, hatta sorunlu bir ergen olarak biliyoruz zaten. şahsen benim örümcek adam için uygun bulduğum ve benimsediğim oyuncudur.

bahtı açık olsun, attığın ağlar hedefini bulsun, orucun kabul olsun. *
  • üçüncü spider-man olacak ingiliz oyuncu.andrew garfield oyunculuğunu severim. ama spider-man de tam anlamıyla spider-man'i yansıtamamıştı. yinede ve hala kendisini mcu içinde spider-man olarak daha iyi göstereceğini düşünüyorum. tom holland'a bu yüzden ısınamamıştım. ama civil war, spider-man homecoming teaser ı ve de normal hayatta ki bağlılığı ile benim için olmuştur. kendisini bu role fazlasıyla vermiştir. helal olsundur
  • lip sync battle yarışmasında rihanna taklidini çok başarılı şekilde gerçekleştiren oyuncu. performansıyla eğlenceli biri olduğunu düşündürdü. umarım spider-man rolünün altından kalkar ve bize güzel filmler izletir.
  • şu görüntüleri gördükten sonra kendisine saygım bi kat artmış 96lı bebe aktör şahıs. her ne kadar göynümün spaydisi hala tobey maguire olsa da; ki başka bir entrynin konusu olarak harbiden güzelim seriyi tekrar tekrar çekip bok etmeden ilk üçlemede bırakacaklardı yok sony yok marvel biri o tarafa biri bu tarafa çekti sakız ettiler mevzuyu, ama bu çocuk işin hakkını veriyor. dans atletizm dövüş sanatları falan her alanda tırmalıyor helal olsun.

ha yine başka bir entrynin konusu olarak spaydır men in ağı bileğindeki aparattan çıkmasın olum ya. tamam orjinalinde öyle ama örümcek lan bu sonuçta. vücudu ağ üretemiyosa hamam böceği de duvara tutunabiliyor amk..
hesabın var mı? giriş yap