• unbreak my heart adlı şarkısıyla patlamıştır.
  • amerikali r&b divasi. 1967 dogumludur. kardesleriyle "the braxtons" adli bir grup olarak baslamis, 90larin basinda babyface'le tanismasi hayatini degistirmistir. babyface yeni kuracagi muzik sirketine sanatci aramaktadir ve toni'yle anlasirlar. 93te kendisiyle ayni adi tasiyan ilk albumu cikar ve "love shoulda brought you home" adli ilk single'i listelerde boy gosterir. ama toni patlamasini "another sad love song"la yapar. 1996'da toni'nin ikinci albumu "secrets" cikar. un break my heart hemen hit olur. 98- 2000 arasi hic de iyi gecmez, cunku onceki plak sirketleriyle problemler olur, bir milyon dolardan fazla para kaybeder. "beauty and the beast" adli bir broadway muzikaliyle sifirdan baslar. 2000'de the heat albumunu yapar. "he wasnt man enough" hit olur. besinci albumu "more than a woman" cikmis ama pek ses getirmemis, toni'yi yine broadway'e yonlendirmistir. yakinlarda bir de best of'u cikmistir. iki tane oglu vardir.
  • toni diye bir kadın ismi olur mu allahaşkına, bir de bu kadının sesinin kalınlığı vucudunun kalınlığıyla yarışırsa, travesti sanmak çok doğal.. şahsen ben hamile olduğunu öğrenene kadar inanmamıştım kadın olduğuna.
  • ultimate adında bi album cıkarmiş sarkıcı. albumde en sevilen 18 şarkısı olucakmiş.
    buyrun

1. give u my heart
    2. love shoulda brought you home
    3. another sad love song
    4. breathe again
    5. seven whole days
    6. you mean the world to me
    7. how many ways
    8. you're makin' me high
    9. let it flow
    10. unbreak my heart
    11. i love me some him
    12. i don't want to
    13. he wasn't man enough
    14. just be a man about it
    15. hit the freeway
    16. whatchu need
    17. little things
    18. un-break my heart [soul hex anthem radio edit]
  • yeni albüm ufukta görünmese de please adli single'i 5 nisan'da çikmis olan ve dijital olarak da yayinlamis sarkici bayan. napster ve itunes'dan satin alinabiliyor sarki.
  • kenny g'yle yaptığı that somebody was you düeti çok iyi olan ancak sürekli dinlendiğinde cidden bayan şarkıcı
  • "bu kadin amerikanin ebru yasar'i gibi birsey olsa gerek"

- in my tree
  • sesi whitney houstan' a benzeyen şarkıcı.ya da bana öyle geliyor çünkü yaklaşık 5 senedir bazı şarkılarını whitney houston' dan sanarak dinliyordum.
  • yeni albümü pulse çıkmıştır.
  • yıllar yılı transeksüel zannettiğim şarkıcıdır.
    doğuştan kadın olduğunu da yenilerde öğrendim ama ben onu öyle bilip sevmiştim şimdi çok yavan duruyor gerçek bi kadın olması.
hesabın var mı? giriş yap