• birden bire gelip “ayağım ağrıyo kalk, dizim acıyo kalk, yaşlıyım kalk” diye sinirlenen tipler.
    toplu taşımaya boz ayı koysalar yaşlı bile olsa daha kibar davranır yemin ederim. mecbur mu insanlar yer vermeye de emir veriyosunuz?

diğer tip de koltuktan kalkacağını anlayınca üstüne gelip seni sıkıştırarak yerine oturmaya çalışan tipler. ablacım sakin ol bi kalkayım da oturursun işte.
  • çantasını çıkarmayan andavallar, bak ufak büyük hiç farketmez çantasını çıkarmadığı gibi sana doğru yaslar çantayı var gücüyle. arkadaş o çantayı çıkarıp ayağının arasına ya da eline almak bu kadar mı zor, hem iki kişilik yer kaplıyorsun hem insanları rahatsız ediyorsun. bundan sonra çakı taşıyıp çanta kesme kampanyası başlatıcam biraz daha kafayı çizersem.

edit: hadi bayanlar için taciz maciz meseleleri var çanta korunak olur onlara birşey demiyorum da benim denk geldiklerim genelde yarma hanzolar oluyor zaten yere koyucam kşrlenecek diyorsan da bir çok otobüste çanta koyma bölmeleri var koltuk aralarında oraya da koyabilirsin. yapma güzel kardeşim savunlacak bir yanı yok millete çantanı dayamakla göbeğini götünü sikini dayamak arasında bir fark yok takacaksan adam gibi tak.
  • suriyeli ve at hırsızı tipli göçmenler.

kendi ülkemde afganistan'da gibi hissediyorum bu denyolar yüzünden.
  • sigaradan son fırt alıp anında araca binen tip.
  • yüzüne doğru tosuldayan embesiller, ayağının konumunu değiştirirken acaba birinin ayağına basıyor muyum diye dikkat etmeyen geri zekalılar.
  • koltuğu sahiplenen tipler. %99'u kadın olan tiptir. o koltuğu evrenin ona hediyesi kabul eder, inerken genelde birisine miras olarak devreder.

daha bu sabah boş olan koltuğa ben oturup arkamdaki kadına bırakmadım diye laf söyledi bal kabağı. lan sanki mecburum. sanki sana bıraksam tenezzül edip, bir teşekkür edecektin mk.
  • bir sürü koltuk boş iken gelip yanıma oturan kişi.
  • yer olduğu halde kapı önünde dikilen dingiller.
  • mal mal bakan davarlar.
  • telefonda yüksek sesle konusan insanlar
hesabın var mı? giriş yap