• yeni fenomen olma adayıdır.
  • ütü tost adı verilen bir tost yapan adanali tostçu. goruntu pek hijyenik degil ama benim gibi pisbogazlara hitap edecek cinsten gözüküyor.

izlemek icin: https://youtu.be/laxlxn1cjei
  • tostçu erol mu bu mu diye düşünüyorum. kim daha iyi tost yapıyor.
  • youtube izlerken önerilende denk geldiğim abimiz. zamanında tostçu erol'a da gitmişliğim var ama bu bambaşka bir konsepte benziyor. benim gibi pisboğazlara hitap ediyor :)
  • leş gibi bir ortamda, gereğinden fazla malzemeler ile, agresif ve sert hareketlerle tost adlı "ekmek arası ıvır zıvır" yap, 2-3 video ile youtube fenomeni ol akımının yeni üyesi...
  • benim gibi bokboğaz birine bile iğrenç geldi .
  • ünlü olması adamın suçu değil yalnız. adamın ortamı belli yaptığı ürünün fiyatı belli (yarım ekmek 3.5 lira yazıyordu arkada)

videonun bu kadar izlenme sebebi pis olmasına rağmen halkın damak tadına hitap etmesidir. benim midem kaldırmaz galiba da dışarıda yediğimiz çoğu şeye göre yine daha sağlıklı olabilir yaptığı kaşarsız tost.
  • gece gece izmir-adana bileti baktırdı gene. yiyecem olum şu tostu kafaya koydum
  • tostçu mahmut kocaman ekmeğin arasına bol malzeme koyuyor ve bunu da çok ucuza satıyor. bol malzeme ve uygun fiyat hijyen faktörünü görmezden gelme konusunda baya etkili.
    mahmut bütün bunları yaparken müşterilere müslüm gürses dinletir. ekmeğin içine de avuç avuç pul biber atar. hayatı acılar içinde geçen yurdum insanı yediği bu yiyecekte kendinden bir parça bulur.
    uzun lafın kısası; bu tost göründüğünden çok daha lezzetli bir yiyecek olsa da asıl mesele sosyolojiktir. üzerine tez yazılasıdır.
  • videolarında kaybolduğum tostçu. adeta hipnotize oluyorum videolarda. bıçak kullannmında tam bir ustadır.

o kadar çok pul biber atıyor ki tostlu pul biber yapsa daha iyi.
hesabın var mı? giriş yap