• böyle kansız orospu çocukları yüzünden çocuğumu,eve 500 metre mesafede olan okula servisle göndermek zorunda kalıyorum.servisle göndererek iş bitiyor mu? hayır.
    servisci evin önüne gelince korna çalıyor,birisi mutlaka servise binene kadar kontrol ediyor.
    ülke olarak paranoyak hale geldik bu kansız,genetiği bozuk piçler yüzünden.
    sokakta çok tatlı bir çocuğu sevmeye,başını okşamaya çekiniyorum.çocuğuma okul kantininden bir şey alırken yanında ki arkadaşına almaya çekiniyorum aileleri sorun yapar diye.eskiden çocuklarını sevdirmeyen,çocuğu severken surat yapan ailelere uyuz olurdum.şimdi ise hak veriyorum .
  • defalarca okudum. benim mantığım bunu kabul etmiyor.
    bu olayı tarif edecek sözcük bulamıyorum.

edit: haberin asılsız olduğundan bahsediliyor. yalan haber olması sevindirici. ama yine de okurken ki hislerimin etkisindeyim.
  • tek bir soru sorulması gerekir.

ceza caydırıcı olsa bunu yapabilir miydi ?
  • böyle bir şey, bu insanları incitmeden, nasıl bir başlıkla açılabilir diye düşündüren, başlığını gördüğümde damarlarımdan bütün kanımı çeken olay.

anlatılacak, deşilecek, söylenecek onca şey içerisinden ne söylenir, ne anlatılır, bilemiyorum. ben bulamıyorum da.

bu ülkede kadın olmak zor ve kadın ölmek de.

***en son edit: haberin teyit edilmediğine dair link gönderen arkadaşa bir daha teşekkürler.

edit: link düzeltme

edit2: haberin yalan haber olabileceğine dair bir iki mesaj aldım. evet, arama motorlarında kesin çıkan bir şey yok. haberi ben de bağlı bulunduğu link üzerinden, birkaç yerde gördüm. öyleyse umarım gerçeklik payı yoktur ve umarım böyle bir şey cidden hiç yaşanmamıştır.

edit3: başka bir kaynakta, ben de dahil, bulamadığım için yalan haber olma olasılığı yüksek diye umuyorum. sosyal medya sitelerindeki linklerin yönlendirmesi genellikle bu kanala oluyor. mesajla uyaranlar için ayrıca teşekkür ederim.

edit4: haberin içeriğini okuyabilenler ve kaynağını ilk dakikalarda araştıranlar haberin doğruluğuna inanabiliyor; aşağıda da görüldüğü gibi. çünkü bütün ayrıntılar, resimler, isimler vs. kullanılmış ve sosyal medya siteleri birkaç kaynağa bağlantı yönlendirmişti. böyle bir haberin hiçbir ana akım medyada yer almadığını ve bu haberi yayımlayan sitenin niyetini, son olarak da pedofili manyaklarını da göz önünde bulundurarak haberin linkini kaldırdım. bu noktada farklı kaynaklardan tarama yaparak, uyaran herkese teşekkür ederim. bu noktada; tam donanımlı bir araştırma yapmadığım ve kaynak siteleri tam anlamıyla irdelemediğim noktasında, hatamı kabul ediyorum. ve sadece böyle bir iğrençliğin gerçekleşmemiş olması noktasında içim bir nebze rahat edebiliyor. fakat bu eksende böyle bir olayı, resim-isim-mekan kullanarak, internet üzerinden servis eden pislik insanların aramızda olduğu fikri mide bulandırıyor.
  • kızlarının ölümü ve sonrasında tecavüze uğramasıyla yıkılmış ve çaresiz bir aile var.

bu yaratığın kesinlikle idam edilmesi gerekiyor.
  • bundan birkaç ay önce halkmedia.com sitesinde (tesadüfe bak ki şimdi de halkarena.com) kanserden ölen kızın cesedini derin dondurucuda tutup tecavüz edildiğinde dair haberler servis edilmişti.

sonrasında bu haberin yalan olduğu ortaya çıktı ve soruşturma açıldı.
    http://www.cumhuriyet.com.tr/…erine_sorusturma.html

belli ki bu haberi yayanlar da aynı kişiler. toplumda infial yaratmak için "ölen küçük kıza tecavüz" ana fkrini başka bir hikaye ile tekrar sunuyorlar.

ilkinde belli ki sayfa hitinden güzel para kaldırmışlar.

ayıptır günahtır arkadaşlar. bu bir yalan haber. gaza gelmeyin. hala şu siteye tıklayıp bu şerefsizlere para kazandırmayın. orada burada paylaşarak ekmeklerine yağ sürmeyin ! bu saçmalığın bir parçası olmayın !

daha açık söyleyeyim mi? bu kadar gerizekalı olmayın !!!!
  • ilk durusmasini düşünüyorum bu davanin. aile ve yakınların feryat figan sesleri, goz yaslari arasinda bir suru jandarma, polis, mahkeme heyeti ve avukatlar ve sucu isledigi sanilan sanik.

ilk durusmayi soyle bir dusundum. ilk durusmada ifade verecek olan sanik, olayları tum gerçekligiyle sogukkanli bir sekilde anlatacak, zaman zaman gözyaşı dokecek, pisman oldugunu, seytana uydugunu, ailesinin ve cocuklarinin oldugunu soyleyerek merhamet bekleyecek yargi makamindan.

tipki yillar evvel yasanan o davada oldugu gibi...

-------aşağıda yazılanları yetiskin olmayanlarin okumasini tavsiye etmiyorum.-------

bir anne, 8 ve 10 yaslarindaki iki kiz cocuguyla bir köye düğüne gidiyor. vardiklarinda anne düğün evine, cocuklar da dolaşmak ve oynamak icin bahcelere ilerliyor.

bahcede meyve koparip yiyen cocuklari gören bahce sahibinin oglu olan 30 yaslarindaki adam, kizlari bir muddet korkutup, sindirip, elindeki kurekle kizlardan birini etkisiz hale getiriyor. cocuklardan once birine, sonra digerine tecavuz eden adam, kurekle cok defa vurmasi nedeniyle etrafin kan gölüne donmesinden korkup panikliyor ve ortadan kaldırma yolunu dusunuyor.

akabinde bir cakmak ve biraz çalı ile cocuklari yakiyor oracikta diri diri. cok zaman gecmeden de tam olarak küle donusmeyince arta kalan parcalari goturup dereye atiyor. işini bitirince dugun evine dönüyor.

...

dava acildi ve ilk durusmayi izlemek icin ben de gittim. aile ve yakınların feryat figan sesleri, goz yaslari arasinda bir suru jandarma, polis, mahkeme heyeti ve avukatlar ve sucu isledigi sanilan sanik. herkes agliyor, hepimiz agliyoruz.

sanik, olayları tum gerçekligiyle sogukkanli bir sekilde anlatti. zaman zaman gözyaşı dokerek, pisman oldugunu, seytana uydugunu, ailesinin ve cocuklarinin oldugunu soyleyerek merhamet bekledi yargi makamindan.

yargi makami da yasal olarak verilecek en yuksek cezayi, iki defa agirlastirilmis muebbet hapis cezasi kararini verdi.

ailenin acisini hicbir sey telafi etmedi. edemez.

...

eskiden, bu suclari isleyenlerin canavara benzedigini, filmlerden gordugum kadariyla psikopat tipli olduklarini sanırdım. fakat gercekte oyle olmadıklarını bu davalara girip cikarken ogrendim. o kadar normal, siradan gozukuyorlar ki, sokakta karsilastiginiz tipler hepsi. yaninizdan gelip gecen, kuyrukta arkanizda sira bekleyen, otobuste onunuzde oturan adamlar bunlar.

bunlar, aramizda insan gibi yasiyorlar. yasamaya da devam edecekler.

son olarak; adalete inanmıyor, aileye korkunc acilarindan ötürü sabir diliyorum.

ekleme: imla
  • cezanın büyüklüğüyle tam olarak ilgisi olmayan durum

böyle bir canavarın ceza kanunundaki suçları ve cezalarını bilip ona göre hareket ettiğini mi sanıyorsunuz? öyle olsa cezası ağırlaştırılmış müebbet olduğu için kimse eşini öldürmezdi ama serçe öldürür gibi kadın öldürülüyor bu ülkede.

hukuk sistemi toplum düzeni için önemli bir enstrümandır ama her şey demek değildir. buradaki mesele çok başka ve çok daha derin bir konudur. sosyologlar, psikologlar, hukukçular ortak çalışma yapmalıdır bu konuda.
  • edit: bu haber yalanmış. teyit.org sağolsun gerçek ortaya çıkabildi. yine de kayda geçmesi açısından aşağıdaki entry'yi dokunmadan bırakıyorum. çünkü,
    1- böyle şeylere asla "hayır mümkün değil olamaz" diyemiyoruz
    2- ilk paragrafta bahsettiğim cinsellik-tahakküm gerilimine ilişkin ilginç bir olay diye düşünmüştüm, ama haber yalanmış o kısım boşa düştü.

orjinal entry:
    iğrençliği bir yana, tecavüz olaylarını bir cinsel pratik değil güç ilişkisi, tahakküm ilişkisi olması bakımından değerlendiren (büyük ölçüde haklı) görüşe değişik bir kontra getiren olay.

zira burada fail zaten hayatını kaybetmiş, dolayısıyla da üzerinde tahakküm kuramayacağı birine cinsel saldırıda bulunuyor.

tecavüz olaylarının genelinde yapılan "başka türlü seks yapamayan barzo", "hayatında kadınla teması olmamış ayı" gibi yorumlar genellikle tecavüz gibi bir olayı cinsel yoksunluğa indirgediği için eleştirilir, oysa yokluğun ve yoksunluğun (veya yokluk ve yoksunluk algısının) tecavüzde rol oynadığı da iddia edilebilir.

bu olayda da muhtemelen insan diye aramızda gezen bir kımıl zararlısı, hayatında ne düzenli ne de doğru düzgün cinsellik olmadığı için, genç veya güzel bir kadına asla yaklaşamadığı için, ölü de olsa "bir kere yapayım" gibi bir motivasyonla, elbette yakalanmayacağını da bilerek bu işi yapmış.

teknik açıdan zaten yakalanması mümkün değil, haberin içeriğine bakarsak bu iğrenç adam bunu bir de kameraya alıp internete yüklemiş. yoksa ölmüş gitmiş birine definden önce tekrar otopsi yapılacak hali yok.

asıl soru şu: türkiye'de kimbilir kaç kişinin cesedine otopsi sonrası morg'da veya bu tip alelacele definlerde tecavüz edildi?

asıl mesele de şu: ülkede neden milyonlarca kişi "yakalanmayacağından emin olduğu takdirde" birilerine tecavüz etmeye bu kadar yatkın?

ek: yarın öbürgün haber silinirse diye haber metnini de kopyalayayım:

"istanbul'da geçtiğimiz ay yaşanan bu olay cenaze aracını kullanan kişinin tecavüzü kameraya alması ve daha sonra sosyal medyada yayınlamasından sonra ortaya çıktı. aleyna g. geçtiğimiz ay talihsiz bir trafik kazasına karışmış ve olay yerinde hayatını kaybetmişti. hastahanede tedavi altında olan ailesi cenazesini defnedemediğinden cenazeyi defnetme görevini belediye ve diğer akrabaları üstlenmişti. cenaze taşınırken yanlış yola girdiğini beyan eden şöför harun ç. küçük aleyna'ya tecavüz etmiş ve tecavüz anını kameraya çekmiş. olaydan 17 gün sonra imgsrc.ru isimli bir internet sitesine bu görüntüleri atmış ve bu görünlüleri paylaştığını arkadaşına söylemişti. arkadaşının şikayeti üzerine polis tarafından sorguya alınan harun ç. tecavüzü işlediğini itiraf etmiştir. kişinin sorgusu halen devam etmektedir.

kaynak: http://www.halkarena.com/…-nereye-gidiyor-h193.html
  • zerre aklı varsa intihar eder, yoksa cezaevinde başına gelecekler bilim kurgu kitaplarına ilham kaynağı olacaktır.
hesabın var mı? giriş yap