• https://www.youtube.com/…l/uc04xa0cuszleah_qpzdpkaq

burçin & erdi.
    sevgi & sadakat.
    sergüzeşt & seyahat.
    10654 abone & 34 video.
  • haklarında tek entry olması büyük ayıp olan tatlı ikili. karavan yapımlarını ilk bölümlerinden beri heyecanla izliyorum, maliyetlere de videolarda yer verirlerse tadından yenmeyecek. birçok kişinin hayali bir işi gerçekleştiriyorlar ve gayet emin adımlarla, sayısal hesaplamalarla, araştırmalarla ilerliyorlar. yolları açık olsun.
  • youtube'da denk geldiğim tek türk van life hareketinin öncüleri. 50 yıl geriden gidiyoruz her şeyde olduğu gibi.
  • geçen hafta nasıl denk geldiğimi bilmediğim bir şekilde direkt karavan yapım macerasını içeren video ile tanıdım bu çifti. resmen eşimle benim hayalimiz olan şeyi gerçekleştiriyorlar. gezdikleri yerlere dair yaptıkları video montajları da son derece profesyonel kalitede. hayat kısa, gezmeye ve görmeye devam etsinler. dünya turlarını keyifle takip edeceğiz.
  • fazlasıyla sempatik ve kalite kokan youtube kanalı. izlemek insanı dinlendiriyor adeta.

https://www.youtube.com/…cuszleah_qpzdpkaq/featured

youtube türkiye çöplüğünde az da olsa bu tarz kanallara rastlamak insanı mutlu ediyor.

yolları açık olsun.
  • 2 aydır düzenli takip ediyorum,sanki biraz fazla mükemmeller yada videoları bu şekilde kurguluyorlar.

erdi romantik,centilmen, saygılı, tasarruflu, sürekli karısının gözünün içine bakan aşık , tüm kızların evlenmek için can atacağı bir erkek.

burçin de aynı şekilde sadık, çalışkan, mantıklı, araştırmacı,tasarruflu, aşık.

zıt görüşleri hiç yok, kararlarını mantık çevresinde uzunca düşünerek alıyorlar, düzenli ve planlılar, hayalleri için yaşıyorlar, çok mutlular.

bana başka bir youtuber hakkında analiz yap deseniz en az 5 kötü özellik bulabilecekken bu çift hakkında yarım saattir düşünüyorum ve hiç kötü bir şey bulamadım.

kendi hayatıma baktığımda mutsuz hissetmeme, bir şeyleri yanlış yaptığımı düşünmeme sebep oluyorlar.
    hayatının reset butonu olsa da basıp tekrar başlasam dedirtiyorlar.

umarım anlatabilmişimdir, sevgiler...
  • takip edilesi bir kanal burçin ve erdi çifti özellikle benim gibi genç yaştaki insanların hedeflerini ve gelecek planlarını şekillendirmesi konusunda ilham vericiler. yavaş yavaş kendilerine sponsorlar buluyorlar ve bir büyüme trendi yakaladılar. bu arkadaşlara sponsorların daha büyük destek vermesi durumunda daha çok insana ilham verirler ve karavan maceraları gittikçe uzar bizler de onları zevkle takip etmeye devam ederiz.
  • bayıldım, kişiliklerinize, fikirlerinize, vizyonunuza, samimiyetinize
    ne güzel insanlarsınız siz ya,

bu hayali kuran/kuracak binlerce insana esin kaynağı oldunuz,
    yolunuz, bahtınız açık olsun
  • başarılı youtube kanalıdır. içeriği güzel hazırlanmış videolar bulunmaktadır. binlerce türkiye seyahatleri yayınlandı bu şekilde özgün bir sunuma nadir denk geldim. olabildiğince profesyonel iş yapmışlar. artık yeni gezi videolarını dört gözle bekliyoruz.
  • yaptıkları işi çok güzel anlatabilen/sunabilen kaliteli insanların kurduğu kanaldır. şu eleştirilere ben de katılıyorum sürekli "pembiş, taptatlış" bir dünyada yaşıyormuş gibi bir gülümsemeleri ve konuşmaları var. çekemiyor muyuz bilmem ama bu kadar ideal olmaları "samimiler mi acaba?" sorusuna yol açabilir zamanla.
hesabın var mı? giriş yap