• çakallar sözde indirim kuponu tanimliyorlar. ödeme esnasında kupon kullan dediğinizde fiyat 100 liradan 170 liraya çıkıyor. sözde ürünleri indirimli veriyorlar ya, kupondan indirim yapılınca diğer indirim iptal oluyormuş. biz de yedik!
  • 2020 arifesinde olduğumuz şu günlerde hâlâ utanmadan trendyol.com'dan alışveriş yapan, bu siteye güvenen insanların olduğunu gösteren hadise.
  • bindirimlere erkenden başlamış çöp platform.
  • aldigim bir urunun cakma cikmasi ve her yerde karsima cikan reklamlarindan iriti oldugum site
  • ve şaşırtmayarak saat 00:00 itibari ile çökmüş olan alışveriş sitesi.
  • sanki ürünleri bedava verecekmiş gibi reklam yaptığı için uygulamayı büyük indirim bitene kadar sildim. kendi markası dışında olan indirimlere kanmamak gerekiyor. ufak bir araştırma ile anlaşılıyor zaten ne olduğu.
  • an itibari ile 2000li yıllar ösym sitesi gibi çökmüştür.
  • sonunda büyük patlayan site . olacağı buydu güya herkes çemkiriyor ama aynı anda da pusudalar.

eğlenceli ülkenin eğlenceli alışveriş sitesi.

alan çıksın kasıyor arkadaşlar. şaka maka sephorada geçen hafta 700 küsür teleye gördüğüm parfüm 249 tl olmuştu 1 saniyeliğine gördüm. sahte bile olsa alıcam o parfümü :)

ekşide bile 20 kişi yazdı 3 dakikada 'çöktü' diye hala çıkmışsınız millete çökme numarası yapıyor yazıyorsunuz. hepimiz alışveriş için bekledik birbirimizi kandırmayalım gelin tanış olalım.
  • şuan site çökmüş. bilerek çökertiyolar ki millet çok talep ediyo ondan çökmüş dedirtmek için. ulan ulan yerimi anadolu çocuğu
  • cidden kahkaha attım... ya nasıl olur? başlar başlamaz nasıl sunucun çöküyor ahahahaha
hesabın var mı? giriş yap